Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Pomoc w mapwaniu

Post by MarcinHappy
Witam!
Czy działa Wam prawidłowo edytor? U mnie mogę rysować nowe drogi, ale często nie mogę dodać nazw, dla tego drogi zostają czerwone...
W związku z tym mam prośbę, czy ktoś, komu działa prawidłowo edytor mógłby dodać nazwy ulic na terenie Bilczy (chodzi mi o osiedle Bilcza I).
Dziękuję i pozdrawiem!
MarcinHappy
Posts: 17

POSTER_ID:3340389

1

Send a message

Post by baranica
Ok, nie ma problemu :)
baranica
Area Manager
Area Manager
Posts: 132
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by baranica
Aha, jeśli nie działa ci coś w edytorze spróbuj kliknąć na permalink w prawym dolnym rogu edytora, powinien przeładować wszystko i pomóc.
baranica
Area Manager
Area Manager
Posts: 132
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by baranica
Spróbuj może innej przeglądarki? Kiedyś na ff coś nie działało i musiałem przenieść się na chrome ale to było dawno temu.
baranica
Area Manager
Area Manager
Posts: 132
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by deadeyye
Dokładnie, bug jest znany viewtopic.php?f=10&t=34860&start=70
deadeyye
Posts: 129
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by drocan
czasem naciśniecie permlinku nie pomaga, ale za to odświeżenie strony już tak :)
drocan
Posts: 17
Send a message

Post by Marcin_S
Tak się dzieje już od dłuższego czasu. Wygląda to tak jakby odswiezanie było bardzo spowolnione. Już zresztą ktoś pisał, że nie należy się spieszyć. Ostatnio nie daje się robić zmian na dużym zbliżeniu. Może ta nowa infrastruktura nie jest taka wydajna jak o tym piszą w statusach. Czy Admini też tak mają?

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1695
Has thanked: 754 times
Been thanked: 729 times
Send a message

Post by MarcinHappy
Próbowałem obu opcji i kicha... Wczoraj jeszcze wyjście z edytora do Live Map i powrót do edytora pomagał na jakieś 5 minut, później znowu możliwość edycji nazwy padała, a co gorsza nie mogłem nawet zapisać poprzednich edycji :evil:
Ogólnie po ostatnim updacie coś się wali...
MarcinHappy
Posts: 17
Send a message

Post by MarcinHappy
Próbowałem na Operze i na Chromie
MarcinHappy
Posts: 17
Send a message

Post by WodzGalopujacySkleroz
Odnoszę wrażenie, że wyłączenie wyświetlania landmarków pomaga. W każdym razie od kiedy je sobie ukryłem (włączam tylko wtedy, kiedy zamierzam coś z nimi robić), daje się normalnie edytować ulice. Gdy landmarki są włączone, edytor najwyraźniej ma problemy z dociągnięciem sobie informacji o miejscowości. Wydaje mi się (to tylko domysł, nie debuggowałem kodu, nie chciało mi się), że w lookupie z krajem podpowiada się to, co zostanie odczytane z okolicznych obiektów, najwyraźniej pobieranie landmarków coś psuje. W każdym razie gdy wyświetli się w lewym górnym rogu nazwa miejscowości, jest ok. Gdy jej nie ma - formularz do edycji ulic nie działa.
WodzGalopujacySkleroz
Posts: 47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message