Post by libora
Já ji získal přímo od Waze v rámci reklamní akce ;)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by Lucano-
Ahoj,

nema nekdo problem s Waze na WM 6.5?

Uz ho pouzivam nejaky tyden, mam tam stejne logovaci udaje jako tady na webu, ale na webu mi to ukazuje, ze jsem najel pouze 4km a to pred rokem :-/.. taky ikdyz mi to pise spojeno s facebookem, nehazi mi to na fb trasu, kdyz nekam jedu...

Mam to na HTC Touch Diamond 2.

Kdyztak diky za hinty :o)
Lucano-
Posts: 3
Send a message

Post by Lucano-
fotrik wrote:A na ktery web se divas? http://www.waze.com (spatne) nebo world.waze.com (spravne)?
na ten druhej, ale i tak, kdyz dam dashboard, tak treba tam nic nemam...

Rank, last updated: 11.17.2010, 1:0013 points

waze jsem zapl pred 3mi dny.. je mozny ze to tam jeste nedoputovalo nebo to mam fakt spatne nastaveny? kruci... :-/
Lucano-
Posts: 3
Send a message

Post by Lucano-
presne tak. diky, pockam :)
Lucano-
Posts: 3
Send a message

Post by MagicOfLA
MedaBeda wrote:Waze má nějaký zajímavý systém pro přidělování bodů... Na Silvestra mně chybělo do dalšího levelu něco přes 1500 bodů, a na Nový rok už přes 3000 bodů... Že by novoroční přirážka :twisted: ?
Hranice na Chivalry raz za mesiac preratava, ale nepochopil som zatial ze ako.
Ale zodpovedalo by to tomu, co som kdesi cital, ze o ten level sa da necinnostou prist...

btw. mne na novy rok dalsi level zas naopak zlacnili. :)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
pepahrabak wrote:Nekdo s casem me chvilku nekde u kafe s NB vyskolit? :) Mo, Cv, Tp :mrgreen:
Slany... dalej sa mi ist nechce ;-)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
DemonioCZ wrote:s červenou barvou a odeslanymi daty na server to ale asi nebude pravda... ja ty cesty mam i tak cervené... z modre se to meni na červenou když se dokončí válcování úseku.
Tiez mam tu skusenost, ze valcovanie, ktore sa neodosle hned, sa uz neodosle... ale mozno je to len bug. Pre ostatne veci to urcite funguje...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by Majsha1
čauky, nevíte někdo prosím proč se mi nechce ukázat moje hodnocení a ujeté kilometry? Ani na PC ani v mobilu díky :)
Majsha1
Posts: 1
Send a message

Post by marekhajn
Dobré odpoledne všem,

dnes jsem zkoušel editovat pár ulic v Praze Dubči. Když tak poprosím area managery, aby na to v mezičase mrkli, jestli je to v pohodě.
Jinak se samozřejmě taky rád přidám k editaci, případně i malování nových silnic.

Jezdím hodně východní část Prahy, pak Mělník, Brandýs, Poděbrady a taky po republice.

Jen pro jistotu, pokud jedu někde, kde Waze nemá silnici, zaznemená ji jako neznámou nebo to nechá být? Dnes ráno jsem si všiml, že třeba ve Štěrboholech jsou ulice, které nezná, tak když jsem je projel, jestli byly zaznamenány.

Díky.
marekhajn
Posts: 3
Send a message

Post by marekhajn
Zirland wrote: Můžeš mi dát permalink na tu oblast kde jsi editoval? Já myslím že to bude v pohodě, jsi určitě šikovný kluk, ale tak se ti na to podívám :)
Nechce se mi naloadovat mapa, zkusím to později. Nicméně jsem pojmenoval pár ulic v Dubči a pár jsem jich přidal. Spíš jsem jen zkoušel jestli to jde, co to dělá a jak je to obtížné. Jde to, takže příští týden se tomu budu věnovat více ;-)
Jak rychle se aktualizují trasy v My Dashboard? Třeba dneska ráno jsem jel Benešov a zpět, ale pořád to tam nevidím. Díky.
marekhajn
Posts: 3
Send a message