Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Čerpací stanice v ČR
Post by vitj
LiborA wrote:
Osobně jsem spokojen jak se nám pěkně posouvají ty kontroly. Podle gDocs už je odkontrolováno k dnešku něco přes 1100 ČS a z toho cca 500 nově vloženo, takže ve Waze už jich bude odhadem více jak 1600 (1100 mi jich hlásili k 21.8.2012).
Vložených pump bude ještě víc, při kontrole běžně narážím na pumpy přidané po uvedeném datu a zaznamenávám je jako již vložené.

Z počtu co jsi jim zasílal vyplývá, že projetím celého seznamu budeme přibližně na požadovaném počtu pump.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Také už jsem narazil na stejný problém ...

Všiml jsem si na odkazu na anglickou wiky na jejich pravidla pro zakládání pump. Zaujala mě jedna věc, a to kreslit landmark co největší, aby byl v mobilu vidět i při menším zoomu. Dneska při jízdě po dálnici nebo rychlejší silnici vidět není. Co myslíte?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Asi bude ještě chvíli než u nás zapnou ceny. Aktivita vkládání benzinek poslední dobou silně poklesla. Máme zkontrolováno 1460 benzinek, z toho nově přidáno 698. To znamená slabých 40%. Do 70% nám chybí zkontrolovat ještě aspoň 1200 benzinek.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Co se týká sociálních funkcí, mám stejný názor jako výše.
Benzinek chybí pořád ještě hodně a není pravda, že jsou všechny hlavní řetězce zadané v mapě. Kompltně jsou zadané Agip, Ahold, Benzina, Euroil, Globus, Lukoil a OMV. Všechny ostatní jsou nekompletní.
K dnešnímu dni prošlo kontrolou 1623 benzinek, z toho je přidáno 751 nových.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Pozor, je to 65% seznamu, ne pump. Seznam bohužel není úplný. Máme asi 43% pump zkontrolováno.

Reálně jich v editoru bude o pár procent víc, ale to se dozvíme až projedeme celý seznam.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:Zjistil jsem že nám chybí v seznamu caa 210 ČS od OMV. Tím neříkám že nejsou zakreslené. Ale jistě všechny ne.
V seznamu je 214 OMV ČS, které jsou všechny zadané. Na stránkách OMV je v seznamu 217 ČS, ale včetně Avanti. Neměl jsi je nějak skryté filtrem?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:A to tech nastavenych filtru jsem mel postupne vicero.

Jak prijdu domu se na to mrknu kde jsem udelal chybu.

edit: je to tam. asi přestanu chlastat........
Bohuzel se ti jeste podarilo rozhodit nazvy od zbytku. Takze tabulka je cela k nicemu. Nastesti mam backup ze vcerejsiho rana, tak ji obnovim. Pokud nekdo delal neco vcera nebo dneska, tak je potreba opet to zadat do tabulky.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:
vitj wrote:
GinBook wrote:A to tech nastavenych filtru jsem mel postupne vicero.

Jak prijdu domu se na to mrknu kde jsem udelal chybu.

edit: je to tam. asi přestanu chlastat........
Bohuzel se ti jeste podarilo rozhodit nazvy od zbytku. Takze tabulka je cela k nicemu. Nastesti mam backup ze vcerejsiho rana, tak ji obnovim. Pokud nekdo delal neco vcera nebo dneska, tak je potreba opet to zadat do tabulky.

Nejsem si vědom že bych něco takoveho spachal. A filtry jistě nic nemění v tabulce.
navic se spiše dívám do druhého listu.
Kdo to udelal netusim, v kazdem pripade to tak bylo a je tam zaloha.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Aktualni stav v tabulce:
kontrolou proslo 1797 CS
existujicich bylo 988 CS
nove pridanych 809 CS
Odhaduji, ze od doby, kdy nam rekli, ze je v mape 1900 CS, bylo pridano max 100 CS, celkem je v mape max. 2000 CS.
Vetsina velkych retezcu je jiz kompletni, z tech vetsich jeste nejsou kompletne v mape: Makro, Medos, Pasoil, RobinOil, Silmet, Slovnaft, TankOno, Tesco, Unicorn a Vena-Trade. Mozna me jeste nekdo doplni.
Je realne jeste doplnit tak 100-200 CS, pak uz to pujde velmi tezko a pomalu. Cele se to tahne a bez dalsiho impulsu spousta lidi uz tezko neco udela. Omezeni je, ze lidi, co by chteli neco delat nemaji prava a ostatni o tom nevedi nebo neni cas atd.
Matouci je, ze se male Landmarky nezobrazuji v mape.
Male CS (poctem) se obtizne hledaji, tezko se do mapy dostanou.
Pokud porovname ostatni sluzby jako Pumpdroid, Superbenzin, tak radove mame v mape podobne mnozstvi pump. I tam jsou mensi a odlehlejsi pumpy neupdatovane.
Ve vetsich mestech a hlavnich tazich jsou pumpy temer kompletne v mape zanesene.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:Co kdyby jsme udělali ještě jedno přišpendlené téma, kde by jsme si psali kde chybí ČS když to zjistíme.
A z důvodu nemožnosti ji sami zakreslit tady hazeli permalinky a informaci: GPS, provozovatel atd...

Nakonec poslední instance Zirland to může dokreslovat, když na daném místě nemůžeme my.
Podle mne to sice není úplně košer, ale zase by jsme jich pár dodělali.
Nebylo by lepší přidat to do souboru a v poznámce dát dohodnutý příznak, aby bylo jasné, ze se má pumpa editovat? Bylo by tak všechno lehce evidované a prehlednejsi nez ve vlákně na fóru.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message