Gas Prices feature is now live in Czech Republic

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Postby Steinj » Thu Jan 24, 2013 9:59 am

Jo je to tak editovat jsem ceny včera v 15:30 a dneska když jsem jel v 9:00 okolo tak to psalo, že jsem ceny editoval dnes.
Steinj
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Postby GinBook » Wed Jan 23, 2013 8:57 pm

Za chvilku jedu okolo pumpy. Pokusim se zadat. Horsi to bude zitra si vzpomenou ze se mam podivat co to bude ukazovat a stihnout to o minutu driv. :-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 828 times
Been thanked: 1542 times

Postby GinBook » Wed Jan 23, 2013 7:47 pm

b-007 wrote:Mám další zajímavý postřech (bug). Mám podezření, že Waze při zadávání cen neřeší lokální čas a datum.
Aktualizoval jsem např. cenu jedné konkrétní čerpací stanice v cca 21h a pak jsem tudy jel následující den okolo 10h a viděl jsem info na benzínce, že cena byla aktualizována dnes a samozřejmě mnou...

Toho jsem si vsimnul take. Nebere to vpotaz, ze byla pulnoc a zacal novy den. Proste " dnes " je pred 23hod 59 min 59 vterin. Vypada to jako by se nehledelo na datum, ale na odpocet
Last edited by GinBook on Thu Jan 24, 2013 8:22 am, edited 1 time in total.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby jakudo » Tue Jan 22, 2013 10:33 pm

Jj, kdyby se hned na mapě zobrazovali benzínky, bylo by to mnohem hezčí a pohodlnější. Jsem pro, aby exiatovala mǎnost si je tam nějakým způsobem nechat pořád zobrazovat.
jakudo

Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Postby MikeshCZ » Tue Jan 22, 2013 10:27 pm

Nemůžu si pomoc, ale tak jak se to zadává teď mi příjde takové nešikovné. Myslel jsem, že benzínky se budou zobrazovat bublinkou na mapě jako se zobrazují ostatní události. Člověk by si jedním pohledem zkontroloval, jestli ceny sedí. Navíc by si skrolováním po mapě mohl zkontrolovat ceny okolo. Takhle je zadávání takový nešikovný, takže to nikdo nebude dělat... No uvidíme, jestli něco nepřinese další update.
MikeshCZ

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby jakudo » Sat Jan 19, 2013 6:54 am

Jo, to e bohužel pravda. Ale chtít, aby waze barevně rozlišoval každou pohonnou hmotu zvlášť a ještě udělal nějakou možnost aktualizace jen jedné ceny (osobně si to dovedu představit velice jednoduše - třeba tlačítko "ok" pod každou cenou), přece nemůžeme:-/
jakudo

Postby jakudo » Fri Jan 18, 2013 9:37 pm

Jo, s tím musím souhlasit. Jen doufám, že se ta uživatelská základna (aktivních uživatelů) rozroste co nejrychleji:)

Každopádně ten parametr 2 týdny je dle mého názoru naprostá hovadina. Pochybuji, že kdekoliv na světě se ceny drží tak dlouho. Ale co už. Zpět už to nikdo asi měnit nebude...
jakudo

Postby GinBook » Fri Jan 18, 2013 8:57 am

MagicOfLA wrote:Proste každý je zodpovedný za bezpečnosť svojho šoférovania a má vedieť, čo ešte môže a čo už nie...

Na to neni co rici. Amen

U nas jsou schopni menit ceny 2x denne. A mam to potvrzeno od obsluhy, ze dostavaji 2x za den pokyn z centraly zda menit ci nikoliv.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby GinBook » Fri Jan 18, 2013 8:21 am

Neni problem za jizdy zadat 2-3 hodnoty at na dalnici nebo ve meste ( osobne vyzkouseno ). Ale nutno si uvedomit ze minimalne 30s nevite co se deje na silnici pred vami.
Myslim si, ze zadavani cen za jakekoliv rychlosti nez 0 by melo byt v klientovi natvrdo zakazano.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby jakudo » Fri Jan 18, 2013 6:12 am

Celkem nesouhlasím. Jel jsem ned´vno s manželkou po D1 směr Praha-Brno. Většina benzínek má tak malé potače, že skutečně ceny jde vidět až na poslední chvíli a přečíst je všechny prostě nejde. I když jsem jel jako spolujezdec, tak jsem jen občas stihnul přečíst ceny a určit více druhů paliv. A přece mi nikdo nebude tvrdit, že pokud jsem tam nezastavil, tak to nemám updatovat...
jakudo

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia