Nesprávne postupy

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211, Zirland

Re: Tabuľa hanby

Postby foxitrot » Fri Nov 30, 2012 10:08 am

porubcan wrote:(ktory mimochodom este stale svieti na mape)

Support stale len slubuje, ze zacne pravidelne obnovovat Cities layer.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2385 times
Been thanked: 1090 times

Postby porubcan » Fri Nov 30, 2012 9:27 am

toto sice nie je take dobre ako Climbach (ktory mimochodom este stale svieti na mape), ale tiez pekne:
senica.jpg
(137.64 KiB) Downloaded 744 times

je to tam uz asi dlho, posledne zmeny vybranych segmentov mali troch roznych editorov
nedavam ani permalink, rovno som to opravil
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 705 times
Been thanked: 1617 times

Postby foxitrot » Fri Oct 19, 2012 6:01 am

vlado_s wrote:Pescan to už zabil, ale soft turny neodstránil. Ďalší AM čo nečíta fórum a treba sa po ňom vraciať na miesto činu.

Co uz s takymi (co sa nevzdelavaju)...
Pustil som sa do tych Piestan. Na uplne kazdej krizovatke je tam nieco...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby vlado_s » Thu Oct 18, 2012 9:03 pm

MagicOfLA wrote:Len keby konecne poriesili, aby som si mohol vybrat, na aky level to zamknem... :roll:

Jednoduché riešenie je dostupné už dnes, aj keď nie je absolútne komfortné. Založ si nové konto, požiadaj o AM v obľúbených miestach a budeš mať dvojku.

porubcan wrote:po velmi dlhej dobe som dnes narazil na viacero UR, ktore generuje system prave pri prejazde miestom, kde su segmeny rozpojene alebo je zakazana konektivita.... to by malo napomahat pri takychto situaciach... napr. tu: https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTTTTTTFT
velmi chcem verit, ze taketo automaticke reportovanie chyb bude dobre fungovat...
nechavam tieto dve UR otvorene po dobu 24 hodin na ukazku.

Pescan to už zabil, ale soft turny neodstránil. Ďalší AM čo nečíta fórum a treba sa po ňom vraciať na miesto činu.
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 133 times
Been thanked: 344 times

Postby foxitrot » Thu Oct 18, 2012 7:16 am

foxitrot wrote:Prave na toto su dobre automaticky generovane Map Problemy, len keby sa castejsie objavovali (vcera/dnes som nasiel tri - prejazdy cez takto rozpojene cesty).

porubcan wrote:po velmi dlhej dobe som dnes narazil na viacero UR, ktore generuje system prave pri prejazde miestom, kde su segmeny rozpojene alebo je zakazana konektivita.... to by malo napomahat pri takychto situaciach... napr. tu: https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTTTTTTFT [...]

Tato dvojicka bola jedna z mojich troch. Uz som ich chcel zeditovat :-) Tak to tiez necham.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby foxitrot » Thu Oct 18, 2012 7:13 am

petk0 wrote:Dnes som nasiel dost velky priekak. Rozpojeny hlavny tah 51 pri Banskej Stiavnici , v smere od Krupiny. [...] Smutne je ze to ani WME Colour Highlights script neukaze, pretoze segmenty su riadne ukoncene.

Prave na toto su dobre automaticky generovane Map Problemy, len keby sa castejsie objavovali (vcera/dnes som nasiel tri - prejazdy cez takto rozpojene cesty).

vlado_s wrote:Nemáme šancu zistiť, kto to mohol spôsobiť. Ukázaním na MikeRus77 by bolo veľmi neférové. Rozpojením segmentu nebudú mať obidva konce ukončenie junctionom. Skôr mi to pripadá na to, že sa stratil/niekto zmazal chýbajúci segment...

• Hlavny tah Andreja Trúchleho Sytnianskeho vytvoril ffefedlo(0) 14.2.2011.
  • Tie dva rozseknute segmenty naposledy aktualizoval MikeRus77(0) 14.4.2012.
  • Ulicu Horna Huta vytvoril a k hlavnemu tahu pripojil MikeRus77(0) 23.5.2012.
    (bud tam uz existoval junction (sa mi nezda), alebo to pripojil pomocou Cartouche (lebo ten po pripojeni bocneho segmentu neaktualizoval datum na rozseknutom segmente))
  • Severnu cast hlavneho tahu naposledy aktualizoval aktakgreen(2) 1.6.2012.

petk0 wrote:Upratat to nieje problem, ale ako vystraha to este nechavam otvorene.

Asi by to bolo dobre upratat, kto tam moze editovat. Hadam este najblizsi tyzden-dva sa novsia mapa nezacne vyrabat, ale potom...

MagicOfLA wrote:... a preto treba hlavne tahy zamykat.
Len keby konecne poriesili, aby som si mohol vybrat, na aky level to zamknem... :roll:

Nemaj boja, uz slubili, ze raz porozmyslaju nad tym, ako by to implementovali :mrgreen:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby porubcan » Thu Oct 18, 2012 6:54 am

po velmi dlhej dobe som dnes narazil na viacero UR, ktore generuje system prave pri prejazde miestom, kde su segmeny rozpojene alebo je zakazana konektivita.... to by malo napomahat pri takychto situaciach... napr. tu: https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTTTTTTFT
velmi chcem verit, ze taketo automaticke reportovanie chyb bude dobre fungovat...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 705 times
Been thanked: 1617 times

Postby MagicOfLA » Thu Oct 18, 2012 5:42 am

fotrik wrote:Tak jsem to samozrejme nemyslel i kdyz ta pravdepodobnost neni nulova. Osobne si myslim, ze prave kvuli drobnemu segmentu, ktery chybi, to vzniklo spis prekliknutim. Ze nekdo chtel smazat prebytecny junction a nevsiml si, ze tam jsou dva a zvolil segment mezi nimi.

... a preto treba hlavne tahy zamykat.
Len keby konecne poriesili, aby som si mohol vybrat, na aky level to zamknem... :roll:

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Has thanked: 81 times
Been thanked: 178 times

Postby fotrik » Thu Oct 18, 2012 3:56 am

Tak jsem to samozrejme nemyslel i kdyz ta pravdepodobnost neni nulova. Osobne si myslim, ze prave kvuli drobnemu segmentu, ktery chybi, to vzniklo spis prekliknutim. Ze nekdo chtel smazat prebytecny junction a nevsiml si, ze tam jsou dva a zvolil segment mezi nimi.
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 121 times

Postby vlado_s » Wed Oct 17, 2012 8:33 pm

Nemáme šancu zistiť, kto to mohol spôsobiť. Ukázaním na MikeRus77 by bolo veľmi neférové. Rozpojením segmentu nebudú mať obidva konce ukončenie junctionom. Skôr mi to pripadá na to, že sa stratil/niekto zmazal chýbajúci segment...
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 133 times
Been thanked: 344 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia