Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problém s neustálým přihlašováním na Facebook

Post by jakudo
Zdravím,

nainstaloval jsem manželce Waze na její iPhone. Zadali jsme tam i údaje z Facebook, aby to měla připojené a vše proběhlo v pořádku - byl jsem přesměrován na facebook, tam jsme potvrdili, že waze může používat facebook, našlo to přátele a vše bylo v pořádku.

Problém nastal, když jsme navigaci vypnuli a znovu zapnuli. Waze se automaticky přesměroval na Facebook, otevřelo se internetové okno, kde bylo znovupotvrzení toho, že waze může používat facebook a bylo tam napsáno, že už je to potvrzené a jen ať zmáčknu na OK.

Co udělat, aby si to ty údaje pamatovalo? U mě to funguje bez problému. U manželky jsem zkoušel waze smazat a znovu nainstalovat, ale nepomohlo. Nemáte radu co s tím?

Díky
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:1031952

1

Send a message

Post by GinBook
Ja stim mam problem neustale. Mam take podezreni ze ta chyba co mi vyskakuje vzdy po spusteni aplikace ma stimto souvislost. Ikdyz se pripojim tak podle mne pripojeny na facebooku nejsem. Nastesti to nejni pro mne nijak dulezite.


Zasláno z iPhone pomocí app Tapatalk.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ha... tak to vypinani vyzkousim


Zasláno z iPhone pomocí app Tapatalk.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Celou dobu jsem mě nějake problemy s připojenim na Facebook. Uplnou nahodou jsem se dostal na NA web a přihlasil jsem se tam na facebook. A jaké překvapení. Ono se mi to rozjelo i v klientu. :) A konečně jsem vyinkasoval bonbonek 2000 bodů. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by jakudo
Tak pro mě to taky důležité není. Manželka to používat pravděpodobně nebude a já to mám jen na zkoušení. Ale je to dost divné. Na jiných zařízeních mi to jde dobře, ale na tomhle to prostě nejde...

A ta chyba, co tam skáče na začátku by měla být tím, že Waze nevypínáš (stejně jako nikdo jiný asi) tím jejich tlačítlem vypnout...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Zkoušel jsem to jak přes NA, tak INT server a ani v jedno s facebookem nepodařilo nic udělat.
Na NA jsem se nemohl přihlásit k FB a na INT se mi nepodařilo odhlásit z FB. Prostě s FB nejde vůbec nic. Navíc dnes jsem aktualizoval Waze pro iOS a i na mém účtu (předtím jsem mluvil o účtu manželky), kde mi vše do teď fungovalo dobře, tak se mi nechce Waze v klientovi propojit s FB účtem - nenačte mi žádné přátele. Je to nějaký rozbitý...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message