Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Olestas
Nosūtīju viņiem arī vzd.gov anglisko linku, lai skatās.

Instigater, ok, izlabošu. Ne visai draudzējos ar tiem novadiem/pagastiem, bet redzēju, ka Avoti saplūst ar citiem Avotiem, nācās izlabot.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6664
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by RMatisons
Kāpēc ir vietas kur karti Editorā nepievelk skaidru, bet gan miglainu?
RMatisons
Posts: 75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by RMatisons
Sk. Nu tad būs jāgaida kad uzlabosies tas attēls no augšas un tad varēs editēt ;-)
RMatisons
Posts: 75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by slow_mo
Tātad tajā vietā nav labākas kvalitātes aero foto. Situācija ar katru gadu uzlabojas, jo Bings ik pa laikam atjauno un papildina aerofotogrāfijas.
slow_mo
Posts: 94
Send a message

Post by slow_mo
Kas tā par JS saiti? Cik saprotu, viņus vairāk interesē kāda tatubāze ar koordinātām un adresēm, jo manuāli jau viņi paši nevadīs. Iespējasm ar "KurTuEsi" var kaut ko tādu sabīdīt par godīgu samaksu.
slow_mo
Posts: 94
Send a message

Post by turists
Skatijos pamācībās un tur bieži ir minēts tas split road, bet man kaut kā šī opcija nav pieejama pie edit!

Otra lieta, kā visērtāk ir atlasīt tos krustojumus, kas nav savienoti kopā un kā visērtāk tos ir savienot, jo uz tā punkta krustojuma vidū es arī kaut kā nevaru uzspiest.
turists
Posts: 5
Send a message

Post by zais
Sveiki, vāzītes!
Man jautājums par waze web lietojamību. Vai arī jums lapas saturs ļoti iebremzē, runājot par kartes labošanu? Esmu mēģinājis strādāt no diviem datoriem - abos viena un tā pati problēma.
Otra lieta, kas mani pamatīgi kaitina, ka nav normālas fona kartes. Kā es lai piekoriģēju ar buldozeru izbraukto ceļu, ja man fonā neko nerāda? /: Varbūt tikai man tādas problēmas?
Vai ir zināms, kas ir atbildīgais par reģionu? Rediģējot karti, un dzēšot gļukainos ceļu nogriežņus, reizēm parādās paziņojums, ka ierosinājums dzēst tiks apstiprināts pēc tam, kad to akceptēs reģiona "uzraugs" (tas attiecas uz tiem ceļiem, ko neesmu izbuldozerējis pats, bet arī ne vienmēr)
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
martinsoz, tie problēmziņojumi par karti vairs nav aktuāli!
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
Es kaut kā joprojām telefonā neredzu nekādas karšu izmaiņas savā rajončikā, lai gan webā tās jau ir sen
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
Instigater wrote:Ieej wāzes opcijās, tur ir Data usage, un turpat var nospiest arī pogu lai refrešo karti.
It does not help /:
zais
Posts: 15
Send a message