Post by bxmatus
Dik za feedback.

Presunul som par hlasiek s alertu do jquery dialogu pod mapu, malo by to byt menej agresivne, pripadne tam mozem poslat vsetky vyskakujuce hlasky.
Taktiez po zmene popisu eventu sa zavrie admin okno.

Nepodarilo sa mi nasimulovat stratu datumu/casu, po akomkolvek edite sa stale u mna drzi ok ( firefox pod linuxom )
Zadavanie cez kalendar mam uz pripravene, len to implementovat - najprv chcem vyriesit ten problem s 1970 :)

Matus
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
beriem s5, prave sa mi to podarilo :)
a uz som to aj opravil ... takze teraz zkusim najst nejaky pekny jquery kalendar
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Takze na pridavanie a editovanie eventov su nove dialogy ( v editovani este nefunguje vyber typu, stale dufam ze sa waze ozve a nebudem viazany starym hodne limitovanym API ) ...

Co sa tyka toho interface asi to zatial necham otvorene, nech sa vyjadri viac ludi.

Zmena hlasiek je mozna, je mozne editovat zmenit uz aj hlasky poslane do waze, najskor vytvorim nieco ako managerov oblasti pripadne super adminov co budu moct editovat eventy inych uzivatelov.

Matus
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Najskor si sa trafil do editovania, zkus teraz
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
A vidim ze asi spravim lokalny chat/posielanie sprav inak to tu bude coskoro neprehladne :)
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Ano, objavia sa az ked zacnu byt platne ...
Najskor tam spravim nejake okno vypisu uzivatelovych eventov rozdeleneych na zatial neplatne, platne a expirovane ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Velka uprava:

zmenil som algoritmus na import dat s JSDI, snad uz budu koordinaty spravne - k tomu sa viazalo vycistenie databazy od starych zaznamov.
Ja tak nemam rad krovaka :)

Matus
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Info JSDI se pushujou tzn hned jak je JSDI posle tak do 1 minuty su na webe a odoslane do waze.
Inak od waze ziadna sprava takze asi znova implementujem prve api + zacnem asi pracovat na hacknutom klientovi ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Docasny stav, cakal som na odstranenie problemov s novym API u waze, ale ich vyvojari sa najskor dostali do pozicie ze ich "bezny lud" nezaujima, na emaily nereaguju, akurat mi chodia automaticke vyzvy ze ked mam problem mam ho podhladat na /support :-( ...

Takze znova davam dokopy povodne stare API a snad to uz coskoro bude zase fungovat - bohuzial zo vsetkymi omezeniami co s toho vyplyvaju ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Par malych zmien v administracii - pribudlo niekolko uzitocnych udajov ako fakticky datum platnosti zaznamu, posledny editor, datum a cas poslednej zmeny a kedy bol zaznam poslany do waze.

Vo fazi 1 to je koniec novych ficuriek, teraz sa vrhnem na hackovanie API nech to znova zasiela ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message