Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Čerpací stanice v ČR
Post by wazz
Díky za screeny, ještě by mě zajímalo jak to vypadá při jízdě v mapě, jestli je vidět rovnou cena atd.

S tím zastavováním to je nesmysl, neznám nikoho tak ochotného, aby projížděl benzínky i když netankuje. Prostě jedu, zapamatuji si pár cen a zadám až mohu, zastavovat z 90 na okresce nikdo nebude.

Sanicko: ten FAIL by se v ideálním světě dal náhodou dobře využít. Prostě se zajde na benzínku a řekne provozovateli, že v navigaci je taková fce a že jestli chce, aby lidi měli jeho pumpu na mapě/v navigaci, musí zadávat cenu. Chytrofon má dnes "každý" a jednou denně tohle udělat za tu "reklamu" není vysoká daň. Vemte si, kolik lidi utratí času/peněz za jiné formy propagace, tohle je jen minuta času. Já vím, jsem trochu idealista :)
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Díky za screeny.
Sanicko wrote:V mape, za jazdy, nie je z tejto funkcionality vidiet nic.
Tak to je škoda, bral bych, kdyby se pumpy zobrazovaly tak jako třeba radary a to i s cenou, aby člověk mohl zajet i neplánovaně, když uvidí někde slušnou cenu. Klidně ať se zobrazování dá nastavit, off / s cenou / všechny
Sanicko wrote:Utopia :-)
Já vím, že to nejspíš je utopie, ale vemte si srovnávače cen (zbozi.cz, heureka.cz), tam se taky prodejci zaregistrovali dobrovolně a přitom tím vlastně vstoupili do cenové války, lepší by pro ně bylo tyto weby hromadně ignorovat. Jenže stačí pár velkých co tam jsou a ostatní už "musí" taky. U těch pump máme výhodu, že na rozdíl od cen zboží do toho můžeme ty pumpaře zatáhnout, aniž by oni o to stáli - tím, že tam ceny občas zadáme, tj. někdo tam bude a někdo ne, není to jako u zboží, kde by se teoreticky mohli domluvit a všichni z toho vycouvat.
Pro malé prodejce to může být i zajímavý zdroj, jak zjistit ceny v okolí, vím, že si to stejně zjišťují. Pumpa v rámci velkého řetězce dostane cenu nařízenou (mám info z Jet), ale stejně tam někdo zjišťuje cenu v okolí a podle toho se to nějak tvoří. Tohle by ale opravdu fungovalo jen pro případ, že bez ceny se pumpa nezobrazí, jinak se všichni kouknou jen na konkurenci a nezadají nic.
Sanicko wrote: No prisiel som sucasne na zavaznejsiu vec:
Tie cerpacie stanice bez ceny su dnes nie len nevyhladavane, ale uplne NEDOSTUPNE tak, ze sa na nich neda ani cena zadat !!!
No tak to je celkem bug, chápal bych, kdyby SK byla první země s cenami, ale jinde to snad už běží, ne? Takže nechápu, jak se oni k takovéto "propadlé" pumpě znovu dostanou.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message
Last edited by wazz on Wed Oct 31, 2012 11:37 pm, edited 1 time in total.

Post by Zirland
tex232 wrote:tak máme zkontrolováno cca 64 % ze seznamu ..
Jdu je zase vyprudit, jestli řekli 65 % pump, tak je tak akorát čas. Než se vzpamatujou, tak kluci uděláte 70 %.

Zapneme to, ne? :D
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Podle zprávy, kterou jsem dneska obdržel z HQ je v České republice zmapováno asi 1900 stanic, což je 51.32 % počtu ČS s přístupem veřejnosti.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Řekl bych, že ČSAD za závorou bude neveřejná pumpa.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Nechtěl jsem ti kazit radost, ale tohle jsem věděl...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Já jsem to teda v praxi nezkoušel s těma zácpama, ale jinak si myslím, že ten jediný důvod je - jak oni píšou - " be placed over the entire forecourt, so it's visible on the map"
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Není bug to, že nabízí zahraniční brandy. Problém je v nesprávně definovaných hranicích států.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Zítra je zkusím zase znásilnit, problém je v tom, že oni vždycky všechno slíbí, ale pak se nic nestane.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"