Post by MagicOfLA
weits wrote:
MagicOfLA wrote:
weits wrote:Zda se mi, ze pro nasi oblast neni zadny spravce, tak jsem se chtel nabidnout, ze bych to delal. Co pro to mam udelat?
Zirland, libora, a ciastocne airpaul :).

M.
Jasne, myslel sem nekoho mistniho ;-)
libora je vsude mistni ;-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
milo12 wrote:Ahojte, AM ma prava 2, vsimol som si, ze stary harcovnici maju 3. Ako sa daju zvysit prava z 2 na 3. Minuly tyzden som upravoval BB a zopar ciest bolo zamknutych 3 a nedali sa upravit. Podla mna by AM s 3 pravami mali mat moznost zvolit uroven zamknutia cesty (2 alebo 3).
Ked AM s pravami 3 preedituje cesty a zamkne ich, tak v buducnosti bude vela ciest, ktore bude moct editovat len uzka skupina ludi.

Milo
AM ma na svojom uzemi maximalne prava, je jedno aky level to zamykal. Ta zamka plati len pre tych, co AM prava na danom uzemi nemaju a len tadial niekedy presli.

Inak level 3 po starom znamenal 50tis editov, po novom (od noveho editora) by to malo byt 100tis. Ako je to presne (tradicne) neviem, ja som dostal niekde okolo 52tis, ale to sa to este len rozbiehalo.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
rad2222 wrote:Momentálne som mimo pc ale ak sa Tí chce hľadať tak RK - klacno, biely potok Gl - Veľký Folkmar a úpravy v Jaklovciach + Ružinov v okolí drienovej.
Kľačno? Biely Potok? Čo som tam spravil zle, že trebalo po mne opravovať? ;)

Inak samozrejme tým nechcem povedať, že som proti, každá ruka sa zíde...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
shalafi wrote:Ahoj M.O.LA ;) (vtipkujem, pardon) .. ked uz Ta tu mam, klikni si prosim sem https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTFTTTTFT a stlac Shift+a .. nejako sa mi tam tie cervene sipky miestami nezdaju, nekazi to tam dakto?
Pekné červené more. Nehovorím, že niektoré som nemohol zabudnúť, v tých časom sme o Shift+A mohli len snívať, ale toto určite ee. Niektorými tými cestami som 100%ne aj šiel a navigovalo správne...

Takže ktovie, ide sa opravovať...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
MagicOfLA wrote:
shalafi wrote:Ahoj M.O.LA ;) (vtipkujem, pardon) .. ked uz Ta tu mam, klikni si prosim sem https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTFTTTTFT a stlac Shift+a .. nejako sa mi tam tie cervene sipky miestami nezdaju, nekazi to tam dakto?
Pekné červené more. Nehovorím, že niektoré som nemohol zabudnúť, v tých časom sme o Shift+A mohli len snívať, ale toto určite ee. Niektorými tými cestami som 100%ne aj šiel a navigovalo správne...

Takže ktovie, ide sa opravovať...
Tak preklikané, ale ako k tým chybám došlo by ma zaujímalo. Križovatku 18/59 som osobne kreslil a dvakrát kontroloval a teraz bola zas zle. A je to pozamykané... :x

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Kde je v ZA zas UR? :)

Zásadný problém je, že waze mi nepovie, že tam mám UR. V cartouche som mal vždy zoznam, to boli časy...

Inak väčšina zámkov v Žiline je L3 (po novom L4), to ti bude treba i tak odomykať. Alebo sa mýlim?

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
GinBook wrote:
GinBook wrote:Jsem čím dál vice přesvědčen, že při prvním povolení AM jsem sice dostal prava (rozšířila se mi povolená oblast okolo projetých cest na 4 mile), ale hranice uzemí označená není.

Velkou část jsem měl projetou takže jsem si nebyl jist. Teď kdy je moznost kontroly v editoru tam urcite nejsem uveden.

V posledním přidaném povolení jsem už jednoznačně označen.
Ja ta na tom Vsetinsku tiez nevidim.
Inak hranicu editovatelnej oblasti mne kresli osobitne pre AM a osobitne pre oblasti, kde som jazdil:
http://dl.dropbox.com/u/13065464/am.png

... mal by si to vidiet podobne...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Zirland wrote:
GinBook wrote:Jedině, že by byl Zirland šílenec
Ono už se to provalilo na veřejnost??
Ja som bral, že to tak nejak platí automaticky o každom z nás, čo máme nad 50k editov... ;-)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
LiborA wrote:
Zirland wrote:ginbook - sice kolem všeho má kecy, ale v jádru snad hodnej kluk, tak jsem to tam taky zadal ;)
Koukám, že má docela zajímavý rozptyl, včetně mého Chomutovska :D
Jj to dostal omylom. A uz nevratil ;).
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Zirland wrote:fotrik, ginbook, tex232, jakudo - mělo by to být v mapě.
Ja si myslim, ze si k nim moc laskavy, napred by mali, aspon niektore nemenovane individua, odprosit ;)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message