Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mixeris2
Salaboju krustojumu tāpat kā ir Ulmaņa un Vienības gatvē uztaisīts.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
Vai ir kāda ideja kur varētu būt problēma ar Robežu ielu starp Indriķa un Apguldes ielām.
Jau kuro dienu weizeri ziņo, ka ir problēma ar to, ka tiek navigēts caur šo posmu kur reāli dabā ir dzelzceļš un bez pārbrauktuves.
Apskatoties World.waze karti viss ir OK un nav vajadzīgs neko labot.
Savukārt telefona aplikācijā tur tiešām rādās ceļš un Waze kļūdaini navigē caur šo necaurbraucamo vietu.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
Atvainojos, ka neieliku permalinku.

Staigātāju taku nemaz nebiju tur pamanījis. Cerams, ka tagad būs OK.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
Nu itkā nolaboju to Lielvārdes Brīvības krustu.
Tā, lai ir sakarīgi un papildsekcijas kā atsevišķas joslas pieejamas.
Jāskatās kā dabā izskatīsies.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
norcha14 wrote:
mixeris2 wrote:Nu itkā nolaboju to Lielvārdes Brīvības krustu.
Tā, lai ir sakarīgi un papildsekcijas kā atsevišķas joslas pieejamas.
Jezz, nekas tur neizskatīses. Vai tiešām vajadzēja to joslu uz Lielvārdes ielas ?
Izlaboju krustojumu, pavilku plašāku un nodzēsu 3 liekus junction ( ja jau ir josla ievilkta).
Kas var apstiprināt ka no Lielvārdes ielas ir aizliegts kreisais uz Zemitāna laukumu ? Jebkurā gadījumā apgriešanās vieta nevar atrasties uz gājēju pārejas. Būs jābrauc pašam skatīt...
Paņem un apskaties Google Street view.
Tur ir aizliegts kreisas, bet ir atļauts apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Un tas nav uz gājēju pārejas. Tikai vajag uzmanīgi skatīties uz ceļu apzīmējumiem.

Vienīgi man nepatīk tas kā ir uztaisīts kreisas pagrieziens, jo nevajag likt kaut kādus lokveida pagriezienus krustojuma vidū. Tu zini kā tas tagad navigācijā izskatīsies??? Jau iepriekš tur bija tā sataisīts un nav iespējams normāli navigācijā saprast, ka ir jāveic kreisais pagrieziens no Brīvības uz Lielvārdes.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
Bez liekas joslas iezīmēšana nav iespējams normāli nekad zināt vai ir sastrēgums vai nav.
Piemēram Ulmaņa gatve uz Vienības gatvi pa kreisi nebūtu atsevišķa josla, nekad Waze nezinātu, ka tur ir štopars.
Stulba vieta kur no rīta ir regulāri sastrēgums, bet waze nekad viņu neuzrāda ir uzbrauktuve uz salu tilta, kur Krastene stāv jau no Mola. Ja Waze zinātu, tad ticamāk navigētu garām Mercedes salonam.
No vienas puses man arī nepatīk, ka krustojumi paliek sarežģītāki, bet šī brīža Waze savādāk nevar.
Un savukārt tajos krustojumus kur ir papildus joslas sazīmētas nevajag zīmēt lokveida līkumus jo waze uzskatīs, ka par to nekas nav jāsaka, jo tas jau nav pagrieziens, bet vnk ceļš griežas.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
norcha14 wrote:Runājot par lokiem, kritika ir vietā, tomēr mans mērķis ir likvidēt katru lieku junction point krustojumā. Domāju kompromiss būtu tiešām loku iztaisnot likt asāku, lai navigācijā pēc grādiem sanāk pagrieziens (<45' laikam). Labajiem tiešām pienākas 90 '.
Nu tad paliekam pie šī viedokļa :) Mani tas apmierina :)
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
A kas notiek ar šo vietu?
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT

Tur speciāli ir sazīmēts kā vajag būt nevis kā ir reāli pēc fakta?
Katru dienu kāds iepostē problēmu.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
Es tur negribu labot, jo ļoti bieži nebraukāju. Domāju, ka vajadzētu nolabot kādam kurš tur braukā cauri iekdienā. Un manuprāt būtu jādzēš laukā tas kā tur nav vai tas pa ko tur vēl nevar braukt.
mixeris2
Posts: 22
Send a message

Post by mixeris2
Gribētu es redzēt to ģeniālo wazeri kurš visus bruģus salika uz dirt roadiem!!!
Šodien tik ģeniāli mani navigēja Ģertrūdes ielas rajonā, jo waze ir ielikts izvairīties no tādiem ceļiem. Tagad mainu atpakaļ.
mixeris2
Posts: 22
Send a message