[KOORDINÁCIA] Čerpacie stanice

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: [KOORDINÁCIA] Čerpacie stanice

Postby Sanicko » Wed Jan 30, 2013 11:59 am

foxitrot wrote:Waze v zakulisi uz dlhsie pouziva nejaky bug tracking system a tlacime na nich, aby wazeri a editori mohli hlasit a vyhladavat chyby pomocou bug tracking systemu - idealne toho isteho. HQ zanovito mlci.

Ale nemlcia ohladom toho, ze vazne zvazuju prechod z phpBB na inu platformu (z obrovskeho mnozstva dovodov). Uz nam aj dali ich horuci tip, ale sprdli sme ich, takze dufam ze na ten zabudnu.

Co chyba foru (z pohladu becneho uzivatela)? NIC!
Pristup cez WEB, Tapatalk, rozumne clenenie, da sa v tom orientovat...

Co chyba komunikacii betatesterov? Vsetko!!!
Uprimne, ani uz nemam velmi chut sucasnym sposobom riesit veci v betaverziach... Tam prispevkov pribuda kvantum a stale to prechadzat ci sa nebudem opakovat a nasledne ci sa niekto unuval k mojmu "objavu" vyjadrit...

Takze prosim, kto ma paky, nech tlaci na funkcnost (a spokojnost ;-) )
Sanicko

Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times

Postby foxitrot » Tue Jan 29, 2013 3:10 pm

Preco sa tak hlupo pytaju? :roll: Preco este stale natahuju? Ved im to uz tolko pizukame...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2510 times
Been thanked: 1135 times

Postby fotrik » Tue Jan 29, 2013 2:02 pm

foxitrot wrote:Waze v zakulisi uz dlhsie pouziva nejaky bug tracking system a tlacime na nich, aby wazeri a editori mohli hlasit a vyhladavat chyby pomocou bug tracking systemu - idealne toho isteho. HQ zanovito mlci.

Asi pred tydnem mi jako betatesterovi prisel mailem dotaz, co bych rikal prechodu na nejaky bug tracking system.
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 121 times

Postby reitak » Tue Jan 29, 2013 1:49 pm

tak ako forum potrebne je, ale pokial by chceli prejst na forum aj s bug trackerom, tak odporucam IPB, je sice licencovany, cize dalsie prasule, ale da sa s tym spravit vela veci, vid to co som vam uz ukazoval.
reitak

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby foxitrot » Tue Jan 29, 2013 1:43 pm

Waze v zakulisi uz dlhsie pouziva nejaky bug tracking system a tlacime na nich, aby wazeri a editori mohli hlasit a vyhladavat chyby pomocou bug tracking systemu - idealne toho isteho. HQ zanovito mlci.

Ale nemlcia ohladom toho, ze vazne zvazuju prechod z phpBB na inu platformu (z obrovskeho mnozstva dovodov). Uz nam aj dali ich horuci tip, ale sprdli sme ich, takze dufam ze na ten zabudnu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2510 times
Been thanked: 1135 times

Postby fotrik » Tue Jan 29, 2013 11:01 am

Zákulisní vlaštovky si švitoří o zvažovaném přechodu na nějaký bug tracking systém mezi betatestery a vývojáři.
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 121 times

Postby reitak » Tue Jan 29, 2013 10:44 am

no ono by nebolo na skodu aktivovat na forum klasicky bug report, ktory je prehladny, sikovny. Si pozrite napr. co som spravil kedysi na jednom hernom portale http://forum.mystiq.org/tracker/ , alebo tu http://community.invisionpower.com/resources/bugs.html

a je kopa takychto moznosti reportov, bo nahadzovat tieto veci na forum je neprakticke, forum sa tym dost zasvini a ti, ktori by to mohli opravit to neopravia, bo sa to niekde strati. Takto by sa proste nejaky problem otvoril, adminom ci dev teamu by to svietilo ako nevyriesene a venovali by sa tomu. Pokial sa to spravi, tak sa report uzavre a viac sa nezobrazi.

ja som bol zakladatelom a adminom viacerych for, mam velke skusenosti s phpbb co je toto, ipb, wordpress cms, .. ale na toto tu su ini ludia, len ponukam vylepsenie kvoli prehladnosti a efektivnosti.
reitak

Postby porubcan » Tue Jan 29, 2013 9:31 am

po spusteni funkcie cien paliv som to reportoval na EN fore
a tiez som to dal na znamost Orimu (s ktorym sa spustenie funkcionality diskutovalo)

bohuzial, aktualny stav je taky, ze Devs/HQ nevie pruzne reagovat na podnety komunity. preto aj ta reorganizacia

mozeme len dufat, ze po reorganizacii budeme taketo veci vediet riesit promptnejsie.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 750 times
Been thanked: 1692 times

Postby reitak » Tue Jan 29, 2013 9:17 am

a ono je niekde nejaky bug / idea report, alebo taketo veci staci napisat niekde sem na forum a uz admini, ci niekto to posunie dalej?
reitak

Postby porubcan » Tue Jan 29, 2013 9:05 am

mas pravdu, bohuzial. bolo to reportovane, zatial sa s tym skoro nic nerobi. jediny posun, co bol ohlaseny je, ze sa pri reportovani cien bude zobrazovat aj adresa (to textove pole) no to zatial funguje iba v NA infrastrukture...
mozno niekedy v buducnosti sa to zmeni.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 750 times
Been thanked: 1692 times

PreviousNext

Return to SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku