[KOORDINÁCIA] Čerpacie stanice

Moderators: Unholy, GinBook, guri211, Zirland

Re: [KOORDINÁCIA] Čerpacie stanice

Postby rad2222 » Wed Oct 31, 2012 9:56 am

Je nejakým spôsobom možné aby zobrazovalo v klientovi cenu phm pri prejazde okolo pumpy bez toho aby som musel niečo tukat do telefónu?
L4 AM
Image
rad2222
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 106 times
Been thanked: 18 times

Postby reitak » Tue Jan 29, 2013 8:36 am

Ten description / popis sa na co pri cerpacke pise, ked to waze v mobile nezobrazuje? ked dam nasu cerpacku -> info , tak sa tam zobrazi len tel. cislo, ale popis nie.
reitak

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby reitak » Tue Jan 29, 2013 9:17 am

a ono je niekde nejaky bug / idea report, alebo taketo veci staci napisat niekde sem na forum a uz admini, ci niekto to posunie dalej?
reitak

Postby reitak » Tue Jan 29, 2013 10:44 am

no ono by nebolo na skodu aktivovat na forum klasicky bug report, ktory je prehladny, sikovny. Si pozrite napr. co som spravil kedysi na jednom hernom portale http://forum.mystiq.org/tracker/ , alebo tu http://community.invisionpower.com/resources/bugs.html

a je kopa takychto moznosti reportov, bo nahadzovat tieto veci na forum je neprakticke, forum sa tym dost zasvini a ti, ktori by to mohli opravit to neopravia, bo sa to niekde strati. Takto by sa proste nejaky problem otvoril, adminom ci dev teamu by to svietilo ako nevyriesene a venovali by sa tomu. Pokial sa to spravi, tak sa report uzavre a viac sa nezobrazi.

ja som bol zakladatelom a adminom viacerych for, mam velke skusenosti s phpbb co je toto, ipb, wordpress cms, .. ale na toto tu su ini ludia, len ponukam vylepsenie kvoli prehladnosti a efektivnosti.
reitak

Postby reitak » Tue Jan 29, 2013 1:49 pm

tak ako forum potrebne je, ale pokial by chceli prejst na forum aj s bug trackerom, tak odporucam IPB, je sice licencovany, cize dalsie prasule, ale da sa s tym spravit vela veci, vid to co som vam uz ukazoval.
reitak

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 12:03 pm

tak vam zalozim bug report ktory sme vyuzivali dlho a budeme tam :D pojdeme si vlastnou cestou

PS : ten tip malo byt konkretne co, ked ste ich sprdli?
reitak

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 1:41 pm

ja co pracujem s cms a forami peknych par rokov som v zivote o ziadnej vanille nepocul :D

pokial chcu nieco kvalitne, kde je aj ten report, co by bolo lepsie jak nahadzovanie ciest tu na fore tak IPB. pomoct nechcu odo mna? :D
reitak

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 1:45 pm

no mozem si na svojej domene spravit provizorne forum aj s reportom a potom im hodim link, nech sa pozru, resp. aj vy nech zhodnotite a uvidite sami, ci to ma zmysel, alebo nie.
reitak

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 2:11 pm

ta uz nech to ma uroven, nie? nech slovaci a cesi ukazu co je v nich,nech nas ti tam hore zacnu pocuvat :D
reitak

Re: SK: cerpacie stanice

Postby Sanicko » Tue Jul 31, 2012 11:35 am

porubcan wrote:dnes bol zoznam Brand zmeneny. zmizla znacka AGIP, ktora patri medzi skor pocetnejsie... nerozumiem tomu.

Tiez cumim jak puka... snad sa len niekto "uklepol"... Lebo zmysel to nedava ziaden, u takehoto nadnarodneho koncernu....
AM: Košice, Poprad
Waze Android 3.9.3.906 Beta & Sony Xperia Z (Android 4.4.4, rooted) & Ford C-Max & Prestigio Roadrunner 511 Car Video Recorder
Sanicko

Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times

PreviousNext

Return to SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku