[KOORDINÁCIA] Čerpacie stanice

Moderators: Unholy, guri211, Zirland, GinBook

Re: [KOORDINÁCIA] Čerpacie stanice

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 12:03 pm

tak vam zalozim bug report ktory sme vyuzivali dlho a budeme tam :D pojdeme si vlastnou cestou

PS : ten tip malo byt konkretne co, ked ste ich sprdli?
reitak

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 1:41 pm

ja co pracujem s cms a forami peknych par rokov som v zivote o ziadnej vanille nepocul :D

pokial chcu nieco kvalitne, kde je aj ten report, co by bolo lepsie jak nahadzovanie ciest tu na fore tak IPB. pomoct nechcu odo mna? :D
reitak

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 1:45 pm

no mozem si na svojej domene spravit provizorne forum aj s reportom a potom im hodim link, nech sa pozru, resp. aj vy nech zhodnotite a uvidite sami, ci to ma zmysel, alebo nie.
reitak

Postby reitak » Wed Jan 30, 2013 2:11 pm

ta uz nech to ma uroven, nie? nech slovaci a cesi ukazu co je v nich,nech nas ti tam hore zacnu pocuvat :D
reitak

Re: SK: cerpacie stanice

Postby Sanicko » Tue Jul 31, 2012 11:35 am

porubcan wrote:dnes bol zoznam Brand zmeneny. zmizla znacka AGIP, ktora patri medzi skor pocetnejsie... nerozumiem tomu.

Tiez cumim jak puka... snad sa len niekto "uklepol"... Lebo zmysel to nedava ziaden, u takehoto nadnarodneho koncernu....
AM: Košice, Poprad, Rožňava
Waze Android 3.7.3.0 & Sony Xperia Neo V (Android 2.3.4, rooted) & Ford C-Max & Prestigio Roadrunner 511 Car Video Recorder
Sanicko

Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times

Re: SK: cerpacie stanice

Postby Sanicko » Thu Aug 02, 2012 6:09 pm

Príspevok http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?p=204426#p204426 avizoval spristúpenie CS v klientovi po najbližšom update máp. Mapy mame aktualizované, CS neaktivovane... Vieme niečo bližšie?

-= Odoslané z Xperia Neo V, pomocou Tapatalk 2 =-
Waze Android 3.7.3.0 & Sony Xperia Neo V (Android 2.3.4, rooted) & Ford C-Max & Prestigio Roadrunner 511 Car Video Recorder
Sanicko

Postby Sanicko » Tue Sep 11, 2012 5:55 pm

shalafi wrote:Oni podla mna zase urobili taku kolosalnu kravinu ako ked menili kategorie a namiesto namapovania zrusenych kategorii na nove boli zrazu vsetky typu Park.

Teraz urcite zmenili default na Gas Station a vsetky bezprizorne nekategorizovane landmarky su Gas Station.

Na zaplakanie ..

Podla vyssie popisanych priznakov to je len zalezitost editora... V DB to je (snad) urcite dobre... Skratka ten combac (mozno aj "vykreslovac") sa snazi nastavit podla typu a ked typ nenajde tak nabehne na prvy (default?). Prvy dali Gas, lebo ocakavaju najcastejsie pouzivanie... Su to kraviny, ale majte s nimi sucit ;)
Som tiez programator a celkom dobre si viem predstavit (podla vsetkych dostupnych priznakov a informacii) co sa tam asi deje :D
Sanicko

Postby Sanicko » Tue Sep 11, 2012 5:57 pm

Sanicko wrote:
shalafi wrote:Oni podla mna zase urobili taku kolosalnu kravinu ako ked menili kategorie a namiesto namapovania zrusenych kategorii na nove boli zrazu vsetky typu Park.

Teraz urcite zmenili default na Gas Station a vsetky bezprizorne nekategorizovane landmarky su Gas Station.

Na zaplakanie ..

Podla vyssie popisanych priznakov to je len zalezitost editora... V DB to je (snad) urcite dobre... Skratka ten combac (mozno aj "vykreslovac") sa snazi nastavit podla typu a ked typ nenajde tak nabehne na prvy (default?). Prvy dali Gas, lebo ocakavaju najcastejsie pouzivanie... Su to kraviny, ale majte s nimi sucit ;)
Som tiez programator a celkom dobre si viem predstavit (podla vsetkych dostupnych priznakov a informacii) co sa tam asi deje ;) Pride poziadavka na zmenu a kym sa domyslia vsetky dosledky uz to niekto implementuje a ide to von... a kto testuje? No predsa uzivatelia :D
Sanicko

Postby Sanicko » Tue Sep 11, 2012 7:34 pm

shalafi wrote:programatorov je tu viac a vsetci si vieme predstavit ake zlozite musi byt namiesto defaultu Gas Station nastavit Other ;)

=sent from my OneS=

Ake je to zlozite je jasne... ako aj to, ze sa na to mozes vy... ked Ti pada na hlavu infrastruktura ;-) :D
Mozno mali vsetci na tomto fore ucastni programatori stastie, na dobre manazovane projekty... ;) Ja som zazil na vlastnej kozi take, o akom tu pisem a kam (sa bojim) ruti Waze...

PS: a to som fakt pedant a perfekcionista, ktory nema rad nedokoncenu a polovicatu robotu... ale v istom okamihu sa to zlomi... To je presne ten okamzik, ked pochopis ze cim viac toho urobis, tym viac Ta toho este caka (vratane novych problemov)...
Sanicko

Postby Sanicko » Mon Oct 01, 2012 9:04 am

porubcan wrote:co je mi divne, je to zobrazovanie roznych informacii v roznych browseroch, no ocakavam, ze ti support odpise, ze podporovany je CHROME...

Tipujem, ze casti kodu "if-uju" pre kazdy browser zvlast... takze mi to az take divne nepride ;)
Sanicko

PreviousNext

Return to SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku