Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Starsze przejazdy

Post by Rewizor
Gdzieś mi wcięło moje starsze (takie mniej więcej sprzed 5-6 miesięcy) przejazdy. To znaczy widać je w przejazdach, ale to wszystko. Każda próba wczytania takiej trasy kończy się niekończącym się komunikatem "Loading". Czy to tylko u mnie, czy to norma ?
Rewizor
Posts: 15

POSTER_ID:1361417

1

Send a message

Post by Rewizor
Szkoda, bo w ten sposób nie jestem już teraz w stanie edytowac tras, na które nie miałem czasu wcześniej :/
Rewizor
Posts: 15
Send a message

Post by rlpl
WodzGalopujacySkleroz wrote:W pewnym momencie (gdzieś z rok temu) zniknęły historyczne przejazdy, a gdy potem się pojawiły, już nie dawały się oglądać.
Faktycznie, rok temu tak zrobili: viewtopic.php?f=11&t=14302 - zwracam uwagę na datę: rok 2011. Ale ostatnio (listopad-grudzień 2012) chyba znowu coś wyczyścili albo skasowali, bo faktycznie nie mogę załadować przejazdów starszych niż około miesiąc. Nie znalazłem jednak żadnego ostrzeżenia, ani nawet informacji, że ktoś też tak ma. Może to bug specyficzny dla naszych przeglądarek, a może już wszyscy się przyzwyczaili.
Rewizor wrote:Szkoda, bo w ten sposób nie jestem już teraz w stanie edytowac tras, na które nie miałem czasu wcześniej :/
Też tak mam.
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.

Post by WodzGalopujacySkleroz
Rewizor wrote:Czy to tylko u mnie, czy to norma ?
Norma, zauważyłem to już dawno. W pewnym momencie (gdzieś z rok temu) zniknęły historyczne przejazdy, a gdy potem się pojawiły, już nie dawały się oglądać. Nie wiem, w gdzie kończy się dostępność, bo moja historia przejazdów ma obecnie 327 stron, więc nie starczyło mi chęci na klikanie (nie można sobie binarnie szukać, bo kliknąć można tylko następny numer), ale ostatnie nie są dostępne z całą pewnością. Być może w ogóle można dostać się tylko do takich z ostatniego okresu.
WodzGalopujacySkleroz
Posts: 47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message