Locked

Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Post by EfendiM9
Nová verzia aplikácie pre Android (3.5.3.0) na Google Play.

Novinky vo verzii 3.5.3 ( pokus o preklad z oficiálneho feedback threadu ):

- Nové rozhranie pre zdieľanie cesty a polohy
- "Vyzdvihnúť" presunuté do menu Navigovať
- Vyhľadávanie benzíniek v hlavnom menu
- Naposledy vyhľadané ciele zobrazované v hlavnom navigačnom menu
- Stiahnutie trasy vopred pri pripojení k WiFi
- Nová "beep" funkcia pre priateľov na Facebook-u
- Nové upozornenia ukazujú priateľov online, kto je pripojený a priateľ prichádza na tvoju polohu
- Oprava chýb, stability and designu
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times

POSTER_ID:5457745

1

Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by audis
objevila se mi NABÍDKA > PALIVO (pro mě novinka): zobrazují se tam nějaké částky za litr. kde si v menu vyberu typ zobrazovaného paliva? nenašel jsem.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
zpětná vazba osobě, která za naši republiku komunikuje výrobcem: (fotrik? Z... ted si nevzpomenu)
Aktualizace cen čerpacích stanic v klientovi je pracná a nepřehledná. Pro začátek berte inspiraci v programu Pumpdroid (android). Duvody:
- při kliku do okénka s cenou, někdy se vysune klávesnice pro zadání ceny , někdy ne.
- často chci aktualizovat jen jednu nebo dvě paliva z čtyřech. Někdy mám v změněném poli zelenou fajfku, někdy ne. Nevím co se aktualizuje.
- Palivo, u kterého si cenu nevšimnu na totemu a nechci akt. a chci ponechat zadání minulého uživatele, nevím zda se neaktualizuje taky. nepřehledné (viz ad1.

Až to bude uspokojivě user friendly, snadno nahradí Pumpdroid. Nyní je neuspokojivě. Waze zdar.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Jde určit tlačítku DOMA pozici klikem v mapě? Bydlím v dlouho ulici a její prostředek vyhledaný Město > Ulice mě nevyhovuje. Nenašel jsem jak. Do obyčejných oblíbených klikem z mapy lze vkládat.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
vyřešilo. díky!
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by croog
Co si mám představit pod tímhle prosím? "Stiahnutie trasy vopred pri pripojení k WiFi" Co se konkrétně změnilo? Když vypnu waze, odpojím se od internetu, tak už po zapnutí waze stejně na předchozí trasu nenajede.

Máte také problémy se sdílením trasy? I když si pošlu přes mail nebo sms odkaz na sdílení trasy, samotné sdílení se mi v klientovy nezapne..
croog
Posts: 5
Send a message
SE Xperia Pro - Android 2.3.4

Post by croog
EfendiM9: Máš pravdu, na minimalizování přenesených dat v zahraničí by to alespoň mohlo pomoct.

Klient se do sdílení trasy zapojuje, sám totiž sdílení povoluje. Pakliže v něm není sdílení aktivní, žádný odeslaný odkaz pro sledování nebude fungovat (což je dobře). Zkoušel jsem to na ipadu a fungovalo to dobře, po odeslání odkazu se sdílení samo nahodilo. Problém je, že na androidu se sdílení i po odeslání odkazu samo nezapne a manuálně zapnout nejde (alespoň u mě).

EDIT: Aha, tak jenom předtím asi něco nešlo, teď jsem to vyzkoušel znovu a sdílení se zapnulo. :oops:
croog
Posts: 5
Send a message
SE Xperia Pro - Android 2.3.4

Post by croog
fotrik wrote:- Ano, kdyz se zada cil trasy dopredu behem pripojeni na WiFi, stahne se sama dopredu mapa podel cele trasy.
Ještě jsem to teď vyzkoušel a je to tak. Určitě to může trochu odlehčit při vlastní jízdě. Škoda, že waze neumí najednou routovat dlouhé trasy (>1000km).
croog
Posts: 5
Send a message
SE Xperia Pro - Android 2.3.4

Post by duky5
Tak ja musím povedať, že posledných pár verzií mi nepadlo ani nepamätám.
Občas sa mi stalo, že som waze normálne cez menu vypol a keď som ju na druhý deň spustil, objavila sa mi hláška, že waze bolo obnovené po chybe a že sa odošlú logy.
Ale také že waze padlo počas navigovania, to nie.
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by dzajro
Ste si isty tym limitom 1000 km?
ImageUploadedByTapatalk1358787272.778983.jpg
(67.75 KiB) Downloaded 2197 times
dzajro
Posts: 21
Has thanked: 1 time
Send a message