neposluchal si, tak si bol strestany
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Zkušenosti s navigováním? Velmi špatné. Beru Waze jako hračku, do navigace to má ještě strašně moc daleko.
Takto ma dnes navigovalo aj v klientovi aj na live map...
Trochu divné nie?
Trochu divné nie?
- Attachments
Last edited by rad2222 on Thu May 31, 2012 4:33 am, edited 1 time in total.
Hlboko sa ospravedlnujem za moju hlupost az teraz som skontroloval ze je to zakazane .... uz som povolil.... zbytočný príspelokSuik wrote:ani nie, ale to bude otazka na Foxa skor . Predpokladam, ze sa cudujes, preco ta nepustilo odbocit vlavo na Solivarsku. Podla norc-u tam nevyzera, ze by bol zakaz odbocenia vlavo..... lokalni to potvrdia? ak ano, potom sa to moze povolit aj v editore, teraz to je este zakazanerad2222 wrote:http://uloz.to/x7Q9kAv/svidnicka-png Takto ma dnes navigovalo aj v klientovi aj na live map...
Trochu divné nie?
EDIT: V okolí bolo veľa zlých červených šípok
V poslednom case ich mam stale vela... Co sa deje?guri211 wrote:Dnes som mal mrte vela routing server timeoutov.
AM: West Slovakia from BA to ZA on iPhone
Pojazdil som teraz trosku Rakusko a spravanie bolo hodne divne... Server timeout bolo najobycajnejsie...foxitrot wrote:Posledny tyzden byvaju aj par minut v kuse, potom par hodin normal...rajo wrote:V poslednom case ich mam stale vela... Co sa deje?guri211 wrote:Dnes som mal mrte vela routing server timeoutov.
AM: West Slovakia from BA to ZA on iPhone
Ta navigace je občas podivná všude. Zrovna včera se mě Waze snažilo urputně přesvědčit, že mám odbočit z přímé hlavní silnice, udělat si asi pětikilometrový "výlet" po nějakých děrovatkách třetích tříd a zase se vrátit na tu mojí hlavní, z které mě to poslalo, jen asi o kolometr dál a pokračovat po ní. Přitom hlavní silnice v těch místech je naprosto přímá, nikdy nebývá ucpaná, žádné omezení tam není, prostě nevím...
Jasně, na to jsem koukal hned po dojezdu, ale tam to sedí. Nevím no...
Měl jsem včera uplně stejný problém při navigaci Plzeň - Chomutov v Žatci. Taky v mapě není důvod k nalezení.fotrik wrote: Koukl jsem na to a marne hledam pricinu.
1) Turning restrictions jsou v poradku.
2) Pocet junctions na trase je stejny.
3) Rychlosti u segmentu na I/26 jsou vyssi.
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FFFFFFTTTTLiborA wrote:Kde konkrétně jsi ten problém měl?
Při jízdě po silnici 27 (Plzeňská) mne to navigovalo na Čeradickou - Boženy Vikové Kunětické a na kruháku napojení zpět na 27. Protože jsem to tak nejel, tak po pár metrech přepočítal na správnou trasu po 27 a i hlasová navigace hlásila správný výjezd z kruháku. Do mapy jsem koukal, ale nenašel jsem proč tu okliku navigace vybrala. Směr byl od Plzně na Chomutov. Cíl nastaven na Boleboř nebo Svahovou, to už nevím.
Re: Velmi hlupe navigovanie v BA v spicke :(