Ik ben het even kwijt... Wat zijn de afspraken voor de naamgeving van kleine plaatsen?
In de Areamanager threat daar wordt gesproken over de naamgeving:
Wijthmen (Zwolle)
Maar in de wiki op een oude pagina staat dat buurtschappen niet benoemd worden. En wanneer is iets een buurtschap. Het gaat mij in dit geval om Zuideind (Nieuwkoop). Wordt dat nu:
Volgens de plaatsnaamborden heet de ene kant van de weg Rijsenhout en de overkant heet Oude Meer.
Beide zijden van de weg horen bij het buurtschap Aalsmeerderbrug.
En dus gelijk de discussie: Welke plaatsnaam krijgt de N201 die er tussenin ligt?
Volgens eerdere discussies, wordt de naam van het buurtschap niet gebruikt, maar gebruik je de plaatsnaam zoals die wordt aangegeven door RWS op dataportal.nl. En die vermeldt dus heel droog dat Haarlemmerbrug de plaatsnaam is.
Mijn voorkeur is om inderdaad Haarlemmerbrug te gebruiken voor beide zijden van de weg en de N201 die daar ligt.
Even wat extra toelichting: Waze plaatst de naam in het zwaartepunt van alle straten die als attribuut die plaatsnaam hebben meegekregen. Als er ergens straten van een verkeerde plaatsnaam zijn voorzien zorgt dat ervoor dat de plaatsnaam op de kaart verkeerd komt te liggen. Die ligging kan niet direct worden aangepast, wel via het corrigeren van de plaatsnamen van de wegen.
Ik heb in de Wiki bij een aantal plaatsen aangegeven dat ik er de area-manager ben, maar de nog niet geclassificeerde plaatsen zoals Boxtel, hoe krijg ik deze geclassificeerd en verplaatst naar de juiste provincie?
Alle (ja, allemaal, ook alle kleine segmentjes die je over het hoofd ziet) wegen met Eindhoven als (onterechte) stadsnaam aanpassen naar Helmond. Daarna een dag of wat wachten.
Re: Plaatsen in Nederland