Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
Suik wrote:Parkrat, rozumej mozno dva/tri, sa mi zdalo/stalo, ze waze sa same vyplo, ked som to neukoncil, ale nechal bezat na pozadi, s tym, ze telefon zostal vo vrecku. Neviem kedy presne, ale v ramci 15 minutovej pauzy sa to niekedy vyplo :).
Aj mne. Ale marí sa mi, že je snaha vypnúť klienta, ak je na pozadí a telefón sa 10-15 min. nehýbe.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Sanicko wrote:Mal som to "stastie", ze boli vsetky (az na tu jednu) raportovane pre protismer (resp. chybne z protismeru - bola medzi tym aj jedna nehoda na R1, v mojom smere), alebo je s tymto hlasenim nejaky problem?
Nazory sa roznia, aj ze ci sa Waze inak sprava na NA a INTL, ale na niektorom servri su vraj aj hlasenia z protismeru ignorovane a niektory vraj na ne upozornuje.

Myslim ze ohladom hlasenia o zapche v protismere na poslednom CE stretku padla informacia, ze sa to sa zobrazit len opticky ale kedze server od toho wazera nevie zistit, aka je v tom protismere rychlost pohybu, tak ju nemoze pouzit na vahovanie rozhodovania, ci tam nastavit zapchovy stav. Mozno z toho isteho dovodu aj na take hlasenie neupozornuju.

Uz roky nam chybaju prehladne tabulky, kde by Waze devs uviedli, co sa kedy ako a preco sprava :evil: Mozno by boli ovela uzitocnejsie ako vselijake hordy reorganizovanych champs a experts :| Zatial vsetko pracne zistujeme zo spravania sa systemu a v tom procese vznika neskutocne mnozstvo "zarucenych pravd".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
GinBook wrote:Nevim jestli to bylo psane tady nebo jinde, ale o nestabilni posledni verzi pro androida se vi a resi se.
Áno, Perlin včera: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 09#p352309
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
fotrik wrote:Jdu vyzkouset novou betu, ...
Vidím dobre :roll: oni si nevedia predstaviť menšie číslo buildu ako 900? :-?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Hudba nebo waze?

pokud waze, tak tapni na ikonu v levo dole a po otevrení okna je tam reproduktorek v levo nahoře.
tapnout na něj a je klid od hlášek. Jen mi to zvukem hlásí bonbony.

já to mam pres modrý zub spárované z autem. Bohuzel má verze jednotky v aute to pojala tak, že mi jakože nekdo volá telefonem (vidím moje tel číslo na maxidotu) tím padem uplně vypne rádio a začne hlásit waze kam mám jet. Takže mam standartně vyple hlašky bo je to prepinani mezi radiem a klientem otravující.Zapínám to pouze pokud nevím kam jedu a neznám to tam.

Mimo jiné mi zvukové hlášky čas od času neříká vůbec a to ikdyž to mam zapnuté aby to hlásilo.

jen upozornuji ze mam iphone. ale podle mne to platí univerzálne skrze platformy operačních systémů
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Nevim jestli to bylo psane tady nebo jinde, ale o nestabilni posledni verzi pro androida se vi a resi se.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ja jsem za hlasky v protismeru i rad. Nekdy zastavuji svestky z obou stran.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Sanicko wrote:No len teraz nechodia (aspoň mne) hlášky ziadne :-(... Práve overené... Cestou "tam" som si dal nebezpečie pre protismer (jednoduchá cesta, žiaden dvojsegment)... Cestou "spat" o cca 15 min. tam to nebezpečie bolo, ale Waze mlčal, ako partizán...
Nasrdi, lebo online upozornenia považujem za hlavný Waze bonus... keď to funguje :-(

Odoslané zo Sony Ericsson Xperia Neo V cez Tapatalk 2
A nebralo to tak, že jsi to zadal ty a tak ti to nehlásilo schválně? Ale nevím jak je tahle fičura nastavená v klientu (systému).
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Chtel jsem vyzkouset BETU pro iOS.
Vzdy na konci instalace mi to nahlasilo "nelze dokoncit instalaci". Hmm ze by to meli nejak sparovane s cislem zarizeni (telefonu)?
Ano vim, pise se "pro registrovane uzivatele". To jako betatester nejsem.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
JB nemam a ani ho kvuli tomu delat nebudu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message