Post by foxitrot
Nove vyjadrenie a prislub od vyvojoveho timu: "Mame v plane, aby sa cisla domov dali vyhladavat aj s alternativnymi nazvami ulic".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Sanicko wrote:Mne momentalne (aj na zaklade uz diskutovaneho) napada jedine:

NERIESIT A TVARIT SA, ZE SA FUNKCIA NA CISLOVANIE V NOVEJ VERZII ANI NEOBJAVILA.... :twisted:
Přesně tak. Mám uplně stejný názor.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by petk0
super, ten modry puntik mozem volne posuvat po mape, prepisovat cisielko

http://imageshack.us/a/img191/3889/house1fi.jpg

a tmavy puntik ukazuje miesto na ceste, kam to priradi. To bude skvela hracka :)

http://imageshack.us/a/img855/9557/house2mr.jpg

Akurat mam obavu o slovenske cislovanie cez cervene a cierne cisla, supisne / popisne. V mojej oblasti sa kazdy rad chvali tym vacsim ciernym cislom a potom ho ziadna navigacia nevie najst... Este aj uradnici na mestkom urade "baziruju" na ciernych cislach a ani odpad do zberne mi nechceli zobrat, kym som neprezradil cierne cislo... Cervene ich nezaujimaju, maju svoje katastralne mapy a drzia sa len toho :-(
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by rad2222
Sanicko wrote: NERIESIT A TVARIT SA, ZE SA FUNKCIA NA CISLOVANIE V NOVEJ VERZII ANI NEOBJAVILA.... :twisted:
:lol: :lol: :lol:
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by Sanicko
Mne momentalne (aj na zaklade uz diskutovaneho) napada jedine:

NERIESIT A TVARIT SA, ZE SA FUNKCIA NA CISLOVANIE V NOVEJ VERZII ANI NEOBJAVILA.... :twisted:
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
fotrik wrote: Alternativou muze byt i zavedeni specialnich landmarku, ale kresleni kazdeho domecku je pracne a nic uzitecneho navic, co by tu praci vyvazilo, by to neprineslo.
Z hladiska predpokladaneho routingu, by to cislo malo lezat na segmente... Mne to pripada, ako keby Waze (resp. devs) nechcelo spravovat tieto data navyse a tak si vymysleli "riesenie", ako najst cislo domu na segmente bez toho, aby sa tam ta poloha fyzicky nachadzala...
Preco sa brania tym datam "navyse", asi ma nejaky dovod (nestiha infrastruktura?)... A treba ratat s tym, ze ten dovod bude stat aj za ich silnym odporom k comukolvek pouzitelnemu :(
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:V podstate su to volne umiestnene textove policka nedaleko segmentu, ku ktoremu patria.
To znie dobre...
foxitrot wrote:Kedze som na nahodnom mieste videl uz definovane cisla, tak ma napadlo, ze uz mozno importli stare data z Cartouche? Nepytal som sa.
Ak by tomu tak bolo a tieto stare data neskoncili v prepadlisti dejin, tak by to bol dovod na radost preveliku :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
K tejto teme som zachytil na fore:
by shirlig on Sun Dec 23, 2012 4:52 pm

Hi guys,

We'd like to change the house numbers mechanism in WME from editing by ranges to editing pinpoints.

As we can't work on the new mechanism while the old one is active, we will need to temporarily remove the house numbers section from the editor.

We will start working on it in the upcoming days and we estimate that it will take about a month to reactivate house numbers in its new format.
Kua, oni tam snad tie jednicky a nuly presypaju rucne :shock: :D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Myslim, ze s takymto riesenim sa da uz pracovat... A zadavat cisla aj s ohladom na "miestne zvyklosti"...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W