Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vitj
Začínám mít podezření, že problém s dieselem je na benzinkách vytvořených před překlopením do nového systému před srpnem 2012.

I'm beginning to suspect that the problem with diesel to petrol stations created before flipping to a new system before August 2012.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Pernstein wrote:Já jsem dnes zkoušel zadat ceny ráno cestou do práce na dvou pumpách, ale vždy mi to hodilo hlášku něco jako "Oh! Oh! Ceny paliva nebyly zadány správně" a ceny se neuložily. Tak jsem zkoušel i co mě napadlo, že jsem nemusel udělat správně - čárka místo tečky mezi korunou a halířem, proklikat políčka u paliv, které jsem nezadával a potvrdit jejich nezadání - ale nic nepomohlo.
Ano, toto je problém, který se tu řeší od začátku. Na některých pumpách nejde zadat cena Dieselu.
Zjistil jsem, že jde zadat cena dieselu 3, 4 nebo 5. Ještě vezme cenu 3,xx, ale už ji nezobrazí.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Pernstein wrote:
vitj wrote:Ano, toto je problém, který se tu řeší od začátku. Na některých pumpách nejde zadat cena Dieselu.
Zjistil jsem, že jde zadat cena dieselu 3, 4 nebo 5. Ještě vezme cenu 3,xx, ale už ji nezobrazí.
Tak to znamená, že když na daný pumpě nelze zadat cenu nafty, tak to nevezme žádnou cenu, tedy dokud nenechám Diesel prázdnej, pak to vezme cenu třeba N95? To mě pěkně štve, odmala benzínový motory bojkotuju, tak teď budu muset i tuhle funkcionalitu, než se to vyřeší :P
Pokud nechas diesel prazdnej, tak to ostatni vezme. Jak uz jsem psal vyse, mam podezreni, ze se jedna o CS, ktere byly zadany pred srpnem 2012. U tech, ktere jsem kontroloval to tak bylo, ale kontroloval jsem tak do 10-ti kusu.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
pleswi wrote:Ja dnes opet zkousel zadavat ceny v PCE, dnes teda zpetne pres FakeGPS, a vse se opakovalo. Ceny byli stejne jako vcera takze by se teoreticky melo potvrdit me vcerejsi zahlaseni cen. Ovsem nic cenu mi to vzalo podekovalo, pridelilo 8 bodu, ale ceny se na benzinkach neobjevili ani za hodinu ani za dve. A kdyz jsem ted po 4h zkousel pres FakeGPS znovu zadat ty same ceny tak opet vse potvrdilo vzalo to bez problemu, ale ceny se nikde nezobrazuji :(
Updatoval jsem 2x OMV v Pardubicích na Hradecké ulici a šlo mi to bez problémů včetně dieselu.

Edit: Zadal jsem jich vic a sli vsechny bez problemu. I ty se starsim datem zalozeni. Zda se, ze problem s dieselem se tyka hlavne Prahy. Nebo jste nekdo narazil na tento problem i jinde?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
2 pumpy
https://world.waze.com/editor/?lon=14.4 ... TTTFTTTTFT
2 pumpy
https://world.waze.com/editor/?lon=14.4 ... TTTFTTTTFT
3 pumpy
https://world.waze.com/editor/?lon=14.4 ... TTTFTTTTFT

Na vsech problem s dieselem, muzete zkouset. Lze zadat cena 3, 4 a 5. Jine cislo se mi tam dostat nepodarilo.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Zatim to vypada, ze benzinky v Praze priblizne na pravem brehu Vltavy maji tento problem. Na jihu Prahy jsem narazil na benzinky, kde nejde zadat ani natural95. Na screeshotu jsou videt benzinky se zajimavou zadanou cenou uzivatelem MM. Netusim kdo to je a navic nekde byla cena zadana pred 12-ti dny, to znamena jeste pred spustenim cen. Stejnou cenu uz mi to nevezme.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message
Attachments


Post by vitj
jakudo wrote:No já, co jsem dnes vyzkoušel, tak když jsem zadal cenu, tak se mi pak hned objevila i v klientovi.

Každopádně bych měl jeden dotaz (nechtělo se mi dělat nové téma), ale jak vyhledám beznínky, když na nich nejsou zadané ceny. Vyhledává mi to jen ty benzínky, kde je benzín zadán a když jedu někde, kde není zadán, tak to žádnou nenajde. Nějaká rada?
Me jdou vyhledat pres Menu, Palivo, vyskoci seznam s cenami i bez cen.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
steinj wrote:Tak zadávat mi dneska i včera šlo bez problémů. Akorát ceny se na těch pumpách neaktualizujou. Zůstáva tam prazdno nebo stare ceny, které jsm zadával zhruba před měsicem v €.
Posli na ne odkaz, treba ceny potrebujou potvrdit.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
jakudo wrote:heleď, teď jsem se koukal na to místo, kde jsi dal obrázek a mě to nachází úplně jiný benzínky a jiný ceny:
The attachment IMG_0292.PNG is no longer available
Můžeš mi poslat obráze, kde máš to "Menu->Palivo"? Buďto klikám někam nesmyslně nebo to tam prostě nemám. Jedinné, jak můžu najít ty benzínky je když dám navigovat->Categories->Gas Stations & Prices a tam to najde jen ty s cenami...
Mam nastavenej diesel na vyber, ty mas natural.
Odpovidal jsem na predchozi zpravu. Poslu screenshot.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message
Attachments
Last edited by vitj on Fri Jan 04, 2013 12:40 pm, edited 1 time in total.