Napady na nove funkcionality Waze

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Napady na nove funkcionality Waze

Postby petk0 » Sat Jan 26, 2013 1:02 pm

ja mam vo favorites ikonku na https://world.waze.com/forum/viewforum.php?f=22 a nikdy ma neodhlasilo. Nieje to vec prehliadaca? Pouzivam Chrome. Mozno som niekde zafajkol ulozenie loginu.

Ale z editora ma vyhadzuje nahodne, aj pocas prace, x krat denne.
petk0
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 231 times
Been thanked: 144 times

Postby GinBook » Sat Jan 26, 2013 11:21 am

guri211 wrote:
GinBook wrote:Forum: automatické odhlašování z fóra za krátký čas.

To je divne, mne to drzi login prakticky stale. Znovu sa musim prihlasit iba vtedy, ked:
a) Robili nejaky zasah na serveri;
b) Vymazal som si cookies.

Je pravda ze pristupujem na forum cez http://www.waze.com/forum (nie world.waze.com/forum), tak vyskusaj pripadne tento trik.

Otestuji.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 827 times
Been thanked: 1542 times

Postby guri211 » Sat Jan 26, 2013 11:16 am

GinBook wrote:Forum: automatické odhlašování z fóra za krátký čas.

To je divne, mne to drzi login prakticky stale. Znovu sa musim prihlasit iba vtedy, ked:
a) Robili nejaky zasah na serveri;
b) Vymazal som si cookies.

Je pravda ze pristupujem na forum cez http://www.waze.com/forum (nie world.waze.com/forum), tak vyskusaj pripadne tento trik.
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 791 times
Been thanked: 472 times

Postby GinBook » Sat Jan 26, 2013 11:08 am

Mě by stačilo málo.

Oprava stávajících chyb.

Forum: automatické odhlašování z fóra za krátký čas. Nakonec forum by si zasloužilo celkově zmodernizovat. Dodneška jsem nenašel upozornování na nové příspěvky třeba do emailu.

Editor:
-chyba při změně zoomu a následná nemožnost označit cestu.
-URka - komunikace se zadavatelem, možnost odpinknutí UR jen člověkem L3 a více.
-Lepší komunikace (chat) s editory v editoru v okolí. Je bezva když dva zaráz dělají na stejném místě, nevědí o sobě a potom nejdou uložit změny.
-Ikona (disketa) na ukladání změn. Proč to ukazuju jakési číslo změn? Já tam chci platné číslo editací (nebo někde vedle toho políčko s číslem editací). Jde to, protože bombon v klientovy vyskočí hned po 500 editacích, to znamená, že se to někde počítá hned.
-Výmaz jednopísmenkových dědin a nesmyslů co jsme vytvořili v názvech.(proč se rovnou nezakáže název o jednom písmenku?)
-Aktuálnost GPS průjezdů

Klient-GAS:
-Bojovali jsme jak lvi za funkci GAS, ale není to tak nějak uživatelsky přívětivé, několik chyb v informaci o čase update cen. Celá ta věc by podle mne chtěla dodělat.
-POI a všeobecně vyhledávání.

Všeobecně:
-Rozdělit body za jízdy a za editace.
-LiveMap aktualizace

To mne jen tak rychle napadlo. Jistě by se našlo více věcí na opravy.

Edit: Vyřešit lepší informovanost lidí. Trochu mám pocit, že moc lidí ani neví že existujou nějaké webové stránky, forum atd... Třeba jednou za čas využít něco jako vyskakovací okno s informacemi.
Last edited by GinBook on Sat Jan 26, 2013 11:27 am, edited 1 time in total.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 827 times
Been thanked: 1542 times

Postby pleswi » Sat Jan 26, 2013 8:50 am

Hlaseni udalosti v obou smerech jsem kdysi uz zminoval, zatim to resim 2 hlasenimi, coz neni zrovna user friendly a hlavne driver friendly
pleswi

Has thanked: 3 times
Been thanked: 0 time

Postby TomSlotk » Fri Jan 25, 2013 7:00 pm

Napadá ma dalsich par vylepseni.

Urcite kazdy z nas nasiel teraz dieru, ktora tam trebars vcera este nebola, ale dnes by si na neja kazdy vylamal napravu. Cize nejake dlhododbejsie znacenie podobnych nastrah. Vsimol som si ze v LIVE mape svietia na morave nejake uzavierky, bubliny pri nich si uplne ine ako sa standartne daju pouzit v aplikacii.

Dalsia vec, preco nemoze byt pri vystrahach pocasia zaciatok a koniec, povedzme cerveno podfarbene na ziaciatku udalosti a zelene na konci, ved mhla nieje celych "200km" dialnic co tu na SVK mame..

s pozdravom Sloto
TomSlotk

Has thanked: 0 time

Postby foxitrot » Wed Jul 11, 2012 12:11 pm

Zial, Waze HQ si asi este stale mysli, ze ich system nemusi byt vseobecnym (dokonca aj off-line) navigacnym programom a (zatial ci uplne?) im staci, ak sa bude koncentrovat na vyhybanie sa zapcham :cry:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2444 times
Been thanked: 1114 times

Postby vejpuste » Wed Jul 11, 2012 10:24 am

Uz jsem to kdysi psal, bylo by dobre, kdyby slo vypnout hlaseni aktualni rychlosti.
Byl jsem ted vyvalcovat nejake cesty po okoli na kole a kdyz jsem vyjimecne jel po existujici ceste, tak to tam automaticky nahlasilo snizenou rychlost.
Valcovani na kole nebo pesky by bylo uzitecne pro waze - nove silnice, i pro wazery - neco pro zdravi a poznavani blizkeho okoli.
Nemusi kazdy vsude jezdit autem a palit benzin/naftu/plyn.
Libor
vejpuste

Has thanked: 0 time

Postby Suik » Wed May 30, 2012 8:58 pm

A skor davam kruty napad do plena, ze toto vlakno hijacknut a prerobit na zbierku napadov a tem, ktore by bolo fajn predebatovat na stretku :)

EDIT: za menej ako 24 hodin :)
Suik

Been thanked: 10 times

Postby Suik » Wed May 30, 2012 8:56 pm

Ked uz si dal milo namahu, tak mu aspon poradime, ze na napady bohuzial tak akurat EN forum "Thoughts and Suggestions" a pripadne pouzit uservoice - tam aj vidno zmenu statusu :)...v poradi 1. uservoice - prehladat, ci uz tam podobne napady s viac hlasmi nie su, ak nie, zalozit 2. to EN vlakno
Suik

Been thanked: 10 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia