Post by fotrik
A to ja chci, aby Waze bylo vzdy tam, kde mu reknu.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
Zial, Waze HQ si asi este stale mysli, ze ich system nemusi byt vseobecnym (dokonca aj off-line) navigacnym programom a (zatial ci uplne?) im staci, ak sa bude koncentrovat na vyhybanie sa zapcham :cry:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
GinBook wrote:
MagicOfLA wrote:
GinBook wrote:
-Výmaz jednopísmenkových dědin a nesmyslů co jsme vytvořili v názvech.(proč se rovnou nezakáže název o jednom písmenku?)
Lebo existuje napr. obec Å.
To jsi mě dostal.
A vo Francúzsku je "Y".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Už veľmi dlho je to na pretrase so Supportom. Práve Champs to vetujú ako náročné a nie až tak podstatné.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Áno, všetky takéto štandardné definície MPR boli na pretrase. Napriek tomu väčšina hlasov bola za čo najrýchlejšie spojazdnenie toho všetkého základného, čo už vo Waze je a roky poriadne nefunguje.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
fotrik wrote:
Bajzik268 wrote:Načo je potom vo Waze tachometer?
Treba na to, ze GPS zpravidla meri rychlost daleko presneji, nez premerujici tachometr.
Do kelu, preco akurat Waze musi by vynimkou? :roll: :lol: A just a furt a just a...
GinBook wrote:...a tachometr v klientovi je jen pomůcka, která je přesnější než tachometr na palubovce.
Ale je to len o chlp a este k tomu s odrenymi usami!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Mě by stačilo málo.

Oprava stávajících chyb.

Forum: automatické odhlašování z fóra za krátký čas. Nakonec forum by si zasloužilo celkově zmodernizovat. Dodneška jsem nenašel upozornování na nové příspěvky třeba do emailu.

Editor:
-chyba při změně zoomu a následná nemožnost označit cestu.
-URka - komunikace se zadavatelem, možnost odpinknutí UR jen člověkem L3 a více.
-Lepší komunikace (chat) s editory v editoru v okolí. Je bezva když dva zaráz dělají na stejném místě, nevědí o sobě a potom nejdou uložit změny.
-Ikona (disketa) na ukladání změn. Proč to ukazuju jakési číslo změn? Já tam chci platné číslo editací (nebo někde vedle toho políčko s číslem editací). Jde to, protože bombon v klientovy vyskočí hned po 500 editacích, to znamená, že se to někde počítá hned.
-Výmaz jednopísmenkových dědin a nesmyslů co jsme vytvořili v názvech.(proč se rovnou nezakáže název o jednom písmenku?)
-Aktuálnost GPS průjezdů


Klient-GAS:
-Bojovali jsme jak lvi za funkci GAS, ale není to tak nějak uživatelsky přívětivé, několik chyb v informaci o čase update cen. Celá ta věc by podle mne chtěla dodělat.
-POI a všeobecně vyhledávání.

Všeobecně:
-Rozdělit body za jízdy a za editace.
-LiveMap aktualizace

To mne jen tak rychle napadlo. Jistě by se našlo více věcí na opravy.

Edit: Vyřešit lepší informovanost lidí. Trochu mám pocit, že moc lidí ani neví že existujou nějaké webové stránky, forum atd... Třeba jednou za čas využít něco jako vyskakovací okno s informacemi.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message
Last edited by GinBook on Sat Jan 26, 2013 11:27 am, edited 1 time in total.

Post by GinBook
guri211 wrote:
GinBook wrote:Forum: automatické odhlašování z fóra za krátký čas.
To je divne, mne to drzi login prakticky stale. Znovu sa musim prihlasit iba vtedy, ked:
a) Robili nejaky zasah na serveri;
b) Vymazal som si cookies.

Je pravda ze pristupujem na forum cez http://www.waze.com/forum (nie world.waze.com/forum), tak vyskusaj pripadne tento trik.
Otestuji.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
GinBook wrote:
guri211 wrote:
GinBook wrote:Forum: automatické odhlašování z fóra za krátký čas.
To je divne, mne to drzi login prakticky stale. Znovu sa musim prihlasit iba vtedy, ked:
a) Robili nejaky zasah na serveri;
b) Vymazal som si cookies.

Je pravda ze pristupujem na forum cez http://www.waze.com/forum (nie world.waze.com/forum), tak vyskusaj pripadne tento trik.
Otestuji.
Výsledek stejný. Vesele edituju, přihlášený jsem, ale forum se tváří po caa 20 minutách jako odhlášený. Takze kliknout na logout. Naběhne stránka na přihlášení a po znovupřihlášení se to naštěstí vrací do našeho fora. Otestováno na obouch serverech a 2ou prohlížečích.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
MagicOfLA wrote:
GinBook wrote:Mě by stačilo málo.

Máš pocit, že ťa tu je moc? ;)
Tak ted jsem toto nějak nepochopil....
MagicOfLA wrote:
GinBook wrote:
-Výmaz jednopísmenkových dědin a nesmyslů co jsme vytvořili v názvech.(proč se rovnou nezakáže název o jednom písmenku?)
Lebo existuje napr. obec Å.
To jsi mě dostal.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message