Post by rad2222
Je nejakým spôsobom možné aby zobrazovalo v klientovi cenu phm pri prejazde okolo pumpy bez toho aby som musel niečo tukat do telefónu?
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by reitak
Ten description / popis sa na co pri cerpacke pise, ked to waze v mobile nezobrazuje? ked dam nasu cerpacku -> info , tak sa tam zobrazi len tel. cislo, ale popis nie.
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by reitak
a ono je niekde nejaky bug / idea report, alebo taketo veci staci napisat niekde sem na forum a uz admini, ci niekto to posunie dalej?
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by reitak
no ono by nebolo na skodu aktivovat na forum klasicky bug report, ktory je prehladny, sikovny. Si pozrite napr. co som spravil kedysi na jednom hernom portale http://forum.mystiq.org/tracker/ , alebo tu http://community.invisionpower.com/resources/bugs.html

a je kopa takychto moznosti reportov, bo nahadzovat tieto veci na forum je neprakticke, forum sa tym dost zasvini a ti, ktori by to mohli opravit to neopravia, bo sa to niekde strati. Takto by sa proste nejaky problem otvoril, adminom ci dev teamu by to svietilo ako nevyriesene a venovali by sa tomu. Pokial sa to spravi, tak sa report uzavre a viac sa nezobrazi.

ja som bol zakladatelom a adminom viacerych for, mam velke skusenosti s phpbb co je toto, ipb, wordpress cms, .. ale na toto tu su ini ludia, len ponukam vylepsenie kvoli prehladnosti a efektivnosti.
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by reitak
tak ako forum potrebne je, ale pokial by chceli prejst na forum aj s bug trackerom, tak odporucam IPB, je sice licencovany, cize dalsie prasule, ale da sa s tym spravit vela veci, vid to co som vam uz ukazoval.
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by reitak
tak vam zalozim bug report ktory sme vyuzivali dlho a budeme tam :D pojdeme si vlastnou cestou

PS : ten tip malo byt konkretne co, ked ste ich sprdli?
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by reitak
ja co pracujem s cms a forami peknych par rokov som v zivote o ziadnej vanille nepocul :D

pokial chcu nieco kvalitne, kde je aj ten report, co by bolo lepsie jak nahadzovanie ciest tu na fore tak IPB. pomoct nechcu odo mna? :D
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by reitak
no mozem si na svojej domene spravit provizorne forum aj s reportom a potom im hodim link, nech sa pozru, resp. aj vy nech zhodnotite a uvidite sami, ci to ma zmysel, alebo nie.
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by reitak
ta uz nech to ma uroven, nie? nech slovaci a cesi ukazu co je v nich,nech nas ti tam hore zacnu pocuvat :D
reitak
Posts: 45
Send a message

Post by Sanicko
porubcan wrote: dnes bol zoznam Brand zmeneny. zmizla znacka AGIP, ktora patri medzi skor pocetnejsie... nerozumiem tomu.
Tiez cumim jak puka... snad sa len niekto "uklepol"... Lebo zmysel to nedava ziaden, u takehoto nadnarodneho koncernu....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W