Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Lovas
Pozdrav,

Pančevo je većim delom sređeno. Od buvljaka pa sve do Vojvlocie sam promenio Panchevo na Pančevo i editovao dosta ulica. Pančevci i beograđani proverite za jednosmerne ulice, namestite gde treba da budu :)
Sve ulice koje još treba editovati slobodno se priključite. Radiću i ja, možete i ostali.

Što se tiče naziva Pančevo Vojlovica, nažalost ne postoji mogućnost da se napiše u description. Ta opcija, koliko sam video, postoji samo kad se postavlja landmark, gas station...

Najbolja opcija je dodati Pančevo Vojlovica u samom nazivu

btw uskoro će biti postavljen post sa preporukom kako bi bilo dobro da svi editujemo puteve po celoj Srbiji
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 69
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Lovas
Rešenje za Pančevo Vojlovica još nisam našao. Za sada sam celu teritoriju grada označio kao Pančevo. Ako neko znate nemo moguce rešenje, napr. kako rade u drugim državama, dajte sugestiju. Stvar je slična i u Zrenjaninu. Deo grada je Mužlja. Taj deo smo tako i označili. Ali kad ulazite u Mužlju na tabli piše Zrenjanin :). ne znam kako je sa Vojlovicom. Čini mi se da pri ulasku iz centra grada ima čak i tabla na kojoj piše Vojlovica. Nije ovo neki veliki problem, ali treba naci neko elegantno rešenje. Imacemo još sličnih situacija i u buduce
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 69
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Lovas
Pozdrav,
dali mi neko zna reći dokle se proteže Pančevo putem M24 prema Bavaništu? Treba markirati dokle je Pančevo. Po celoj dužini m24 skoro do raskrsnice za Dolovo se nalaze razni objekti i kuće. Dali oni pripadaju Pančevu?

Hvala
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 69
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Lovas
dragstor wrote:Što se tiče promena naziva sa, npr "Panchevo" u "Pančevo" - ne postoji direktan način, osim promena naziva "City" pri editovanju ulice!

Panchevo je ostalo od generičkih mapa njihovih... Isto i Belgrade. :roll:
Pozz,
tako sam sve i promenio, u polje city kod svake ulice je stavljeno Pančevo. Zašto i dalje stoji Panchevo na live map, to ne znam. Isto je i sa Manjim mestima gde je napr bilo nekada naziv Gospodjinci a sada je sve promenjeno u Gospođinci, ali stari naziv je još uvek jedino vidljiv na mapi
Lovas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 69
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by mligor
Bilo je jos par ulica sa imenom grada Panchevo - dao sam sebi slobodu da promenim i to i nadam se da ce sada Panchevo nestati sa mape
mligor
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message
[img]https:///c7J4Vm[/img]

Post by mwolfyu
Jako čudno kako nema Pančevaca ...
sem mene naravno, ali tek sam počeo da "obrađujem"
do sada šta ste uradili odlično ste uradili u Pančevu
Ako ima nekih pitanja oko Pančeva koje Vas muče a da znam odgovor ... slobodno pitajte
jedino mi krivo što ne mogu da kad editujem mapu ubacim na primer neku kameru koja postoji od nedavno.
mwolfyu
Localizers
Localizers
Posts: 111
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message
"Čuvaj se besa tihih ljudi"
"Ako misliš pobediti ne smeš izgubiti."
"Neprijatelj koga poznajete, je ujedno i onaj protiv koga se možete i braniti."

Post by mwolfyu
Ma znam da može u telefonu, ali tu mi ne pada na pamet da sad brzo hvatam telefon ... s obzirom da zna da se desi neki drug plavi pa još da ja budem prvi kome je naplatio kaznu za korištenje ob. telefona :D, a i tada mi uglavnom supruga priča ili je nešto drugo bitnije :)
mwolfyu
Localizers
Localizers
Posts: 111
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message
"Čuvaj se besa tihih ljudi"
"Ako misliš pobediti ne smeš izgubiti."
"Neprijatelj koga poznajete, je ujedno i onaj protiv koga se možete i braniti."

Post by ZikaP
Kad smo vec kod engleskih naziva gradova, smatram da se i u Beogradu treba raditi na izbacivanju engleskog naziva iz naziva grada. Nazalost su te ulice van mog reona tako da ja licno to ne mogu izvesti.
Usput, koliko od vas dole zna uopste kako se postaje area menager?
evo male pomoci:
http://world.waze.com/wiki/index.php/Area_Manager
ZikaP
Posts: 6
Send a message