Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
MagicOfLA wrote:Mě = 2. (príp. 4.) pád. Už pochopil? :-)
Aha. Tak češtinu mi už dlouho nikdo neopravoval. :). Kamaráde na tebe si dám tedy dobrý pozor.... :D
Ode dneška píšeš česky! :twisted:
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:
GinBook wrote:Forum: Dodneška jsem nenašel upozornování na nové příspěvky třeba do emailu.
Dole na konci stranky prislusneho vlakna odkaz "Subscribe topic".
Ano mam zaškrtlé.Bohužel si to funguje podle nálady. Někdy pošle email,jindy né.
Jen jsem si myslel, že mě upozorňuje aplikace v telefonu co jsem se snažil nastavit. Teď mám pochybnosti co vlastně funguje a co ne.
fotrik wrote:Co se tyce ostatnich pripominek jako komunikace v UR nebo s ostatnimi editory, vse uz je v reseni.
Tak nějak něco jsem zaslechnul a vím, že se má něco takového zprovoznit.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:Forum posle mailove upozorneni pouze na prvni prispevek od navstevy daneho vlakna. S dalsimi prispevky uz neposle nic, dokud vlakno znovu nenavstivis.
Zase vím něco nového.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
hrbot wrote:
GinBook wrote:Výsledek stejný. Vesele edituju, přihlášený jsem, ale forum se tváří po caa 20 minutách jako odhlášený. Takze kliknout na logout. Naběhne stránka na přihlášení a po znovupřihlášení se to naštěstí vrací do našeho fora. Otestováno na obouch serverech a 2ou prohlížečích.
A jak se přihlašuješ? Přes odkaz login nahoře v rohu nebo přes phpBB formulář (např. při kliknutí na NewTopic když)?
"Wazovské" přihlašování přes odkaz v rohu mě taky odhlašuje, ale "nativní" phpBB přihlášení drží... (je teda potřeba zaškrtnout Log me on automatically each visit, ale to je asi jasný)
přes login
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Co Notifikace? Upozorneni na prijatou zpravu, online pritele na FB.
Moznost nastaveni co se ma zobrazovat za cislo v rohu ikonky na plose.
http://img.tapatalk.com/d/13/02/01/ta8a8aqy.jpg
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Bajzik268 wrote: Načo je potom vo Waze tachometer ? :roll: ... niektoré fcie sú proste bonus na viac. Kto ich využije, využije, kto nie, turn off ;)
Já používám tachometr, protože vidím jak jedu rychle. Ne proto aby mne to řídilo. V obci vím kolik mám jet a tachometr v klientovi je jen pomůcka, která je přesnější než tachometr na palubovce.
Co mi vadí je tmavé pozadí tachometru při nočním režimu. To je ovšem už individuální věc.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
foxitrot wrote: Ale je to len o chlp a este k tomu s odrenymi usami!
U 50 o 5km/h méně. u 130 o 10km/h méně.
Víc bych to neřešil.Na toto téma je napsaná tuna materiálu a nepatří to sem.Je to auto od auta, dle pneu atd... konec.

Psal jsem o využití tachometru.
A ohledně rychlostí ... ať se opraví a vyladí masařky a ne nové funkce.
A začíná mi dost vadit kam se posouvá tato aplikace. Nevím jestli to má být navigace se sociálními prvky nebo nadstavba facebooku.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Po rozjeti to moc nejde, protoze zadavame ceny za provozu. A tak nejak by se to samo zaviralo aniz by jsme chteli.
Musi tam byt casova prodleva. Po potvrzeni 8bodu a nekliknuti na LCD samo zavrit treba za 5 vterin.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by guri211
duky5 wrote:
milo12 wrote: Lidl bez lokalizacie miesta, pri navigacii je podstatna vzdialenost nie plny nazov landmarku
Absolútne nesúhlasím!
Toto sme dohodli na poslednom kratkom stretku:
- Nazov landmarku vzdy iba Tesco / Lidl / ..., ALE:
- Nazvat jeden segment na prilahlom parkovisku (ten ktory je najblizsie ku vchodu, pripadne ten kde sa da dobre zaparkovat) plnym nazvom "Tesco Lamač", "Lidl Račianska", presne v takom tvare v akom ho pouziva dany retazec. T.j. aj ked Tesco Lamac sa nachadza v katastralnom uzemi Karlova Ves, bude sa volat "Tesco Lamač", lebo sa tak proste vola oficialne. Mesto do nazvu nepiste, pretoze bude automaticky doplnene z policka City daneho segmentu.

Zacal som s tymto pomenovavanim par dni dozadu, ale zatial som stihol iba nejake Tesca a Kauflandy.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
GinBook wrote:Forum: automatické odhlašování z fóra za krátký čas.
To je divne, mne to drzi login prakticky stale. Znovu sa musim prihlasit iba vtedy, ked:
a) Robili nejaky zasah na serveri;
b) Vymazal som si cookies.

Je pravda ze pristupujem na forum cez http://www.waze.com/forum (nie world.waze.com/forum), tak vyskusaj pripadne tento trik.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia