Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Chaos s uzaverou

Post by Sanicko
Dnes som zazil pre mna zatial nepochopitelny jav:
Vo Zvolene bola uzavera na 50-ke, obchadzka zacinala nadjazdom na Dobronivsku a pokracovala smerom na Lieskovec
V navigacii som zazil nasledovne (pocas jazdy som sa snazil najst co najvystiznejsi pohlad, takze tento obrazok je v podstate z "protismeru" - zachytava prijazd k obchadzke a nasledne zjazd do protismeru):
http://dl.dropbox.com/u/56270123/Waze/Z ... hadzka.png
Hlavna trasa ostala fialova, bola pridana ruzova "obchadzka", po ktorej ma Waze aj navigoval... Stiahol ma spravne z 50-ky, ale odtial to uz bolo cele zle... Tahal ma spat po 50-ke a dalej na R1-ku smerom na Ziar n/Hronom... Na tomto rieseni Waze trval po celej trase obchadzky a dokonca aj ked som sa uz vratil za Lieskovcom na 50-ku... Pomohlo jedine zadat ciel trasy nanovo...
Otazka:
1) Ako Waze prisiel na uzaveru? (update mapy je tusim z 29. januara, uzavera tam vcera poobede este nebola)
2) O co sa Waze pri obchadzke snazil? :-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times

POSTER_ID:6670802

1

Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Áno, prejazdný bod som mal (Agip na R1 v Budci). Ten som absolvoval, zahlaseny bol, z trasy vypadol (vidieť to aj vo vzdialenosti cieľa na screenshote)...
Ale asi skutocne zblbol routing v súvislosti s prejazdnym bodom a do toho náhoda s uzaverou a záhada bola na svete...

Odoslané zo Sony Ericsson Xperia Neo V cez Tapatalk 2
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by shalafi
Pokial viem, ruzova trasa je cez "stop point", cize prejazd miestom, ktore si v navigacii zvolis ako zastavku na trase. Z Tvojho screenshotu nie je jasne, kde sa tento stop point nachadza, ale kedze ruzova prichadza po I/50 a zase sa po nej vracia, tak ten stop point bude asi dakde tam, kde mas prave "auticko". To, ze Waze trval na ruzovej trase a snazil sa Ta vratit naspat by potvrdzovalo, ze sa Ta snazil dostat k tomu stop pointu. O uzavierke nemal odkial vediet ..
Screenshot_2013-02-03-09-12-04.png
stop point
(303.06 KiB) Downloaded 401 times
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message