Post by GinBook
Kluci je to moc krásné, ale chtělo by to nějak učesat.
Myslím tím ,dát do prvního vlákna. Nebo z toho udělat samostatné vlákno a přišpendlit a zamknout.
Tedy se můžeme vykecávat všeobecně, ale hledat pokaždé odkazy na Xté stránce není moc košer.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Teď na to tak koukám a přemýšlím kolik je denní nárůst wazeráků v celé republice . ??
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:
GinBook wrote:Teď na to tak koukám a přemýšlím kolik je denní nárůst wazeráků v celé republice . ??
Pokud neni guri kouzelnik nebo neobjevi cesticku, tak asi zustane u premysleni.
Ted se zeptam hloupe. Proc?

Kdyz se muze ohranicit nejake mesto z ktereho tecou data, tak se muze ohranicit cast uzemi. Nevim jak to funguje. Jen spekuluji.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
No to ja nevim, ze je to podle nejakeho obdelniku. Ja myslel ze to muze byt jakykoliv polygon.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Z clanku od Zirlanda vyplynulo, ze spotreba dat za mesic je 100-150 mega.

S Zirlandem jsem to probiral. A nechci rikat ze to je spatne.
Jen mi to proste pripada moc.

Pri jizde do prace caa 20km mi to vezme asi 200kb. Nelze podle toho delat zavery.

Byl by hodny, ten kdo jezdi vice km aby se kouknul kolik mu proteklo dat za danou trasu? A udelali jsme si hrubou predstavu a zravosti aplikace.

Ja jsem tvrdil, ze mi to vychazi asi na 1000km/5mega. Je to uz dele co jsem se na to dival. Vysledky muzou byt uz jine. A zrovna nemam v planu v nejblizsi budoucnosti nekam cestovat.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:
shalafi wrote:chcelo by to na tej stranke nejaku statistiku navstevnosti, mozno nieco taketo? http://s01.flagcounter.com/more/fctvQ/
Ja tam statistiku navstevnosti mam, jenom neni verejna.

Abych pravdu rekl byla to jedna z otazek kterou jsem chtel take polozit.
Navstevnost stranek.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jeste jedna otazka. Neslo by pridat k tem grafum i narust novych uzivatelu za den jak to mame pro nase 3 mesta.
Mohlo by to byt zajimave i pro ostatni v jinych mestech.

A kdyz uz pisu: klient mi ukaze ze je okolo mne 34 wazeraku. Ale statistika pro Brno je max 24 wazeraku. Jsem caa 20 km od Brna.
Jak velky obdelnik je pro statistiku a jak velky obdelnik je okolo mne pro klienta. Maji tyto hodnoty nejakou spojitost ci ne? :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jenze pokud se nepletu, tak se mi zobrazovalo, zobrazuje NYN i mimo hranice vyznacene a poslane.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
To se srovna.
Spravuji jedne neziskove organizaci web a na zacatku jsem mel taky statistiku v muj prospech respektive z CR.

To by musel dodat za dnesek unikatni uzivatele a z jake zeme. Potom by se to dalo porovnat.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
guri211 wrote:
GinBook wrote:A kdyz uz pisu: klient mi ukaze ze je okolo mne 34 wazeraku. Ale statistika pro Brno je max 24 wazeraku.
NYN pocita wazerov za poslednych X minut, vratane tych ktori sa nehybu (skusaju waze / sleduju premavku ale sedia doma).

Nove stats pocitaju iba aktualne prihlasenych wazerov, ktori maju aktivnu session, t.j. soferuju (vratane casu ked stoja v zapche). Je to relevantny udaj, aj ked je podstatne nizsi nez napr. Prihlaseno30 v starom grafe.
OK to všechno beru.
Ještě vyřešit jaký okruh, území to počítá do NYN.
- Jestli je to nějaký okruh okolo mne? (dle nastavení v klientovi do jaké vzdálenosti dostávám hlášky)
- Navrhovaný polygon který se tu probral a poslal - (proč to tedy zobrazuje i mimo toto místo o 100ky km jinde?)
- Nebo jinak?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message