Post by Instigater
Toties vismaz no rītiem nu jau ir jūtami mazāk dzelteno sastrēgumu ar 60 km/h. Laikam lēnām mācās. Uzdevu chempiņu forumā jautājumu kāpēc notiek tā.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Es esmu skatījies uz viņu ar kritisku aci, bet man ir viedoklis, ka tas neko nedos. Atceries, ka highway tā kā dzīs tranzīta plūsmu cauri, bet no kurienes tajā highway radīsies šis trafiks, ja arī pēc braukšanas laikiem no Ķekavas uz Saulkrastiem sanāk ātrāk pa apvedceļu? Vienīgi Baložu iedzīvotāji šo varētu izmantoto kā alternatīvu.
Domāju, ka ir jāpagaida, kamēr tur pabeigs remontdarbus un tad viņu celt augšā, jo pašlaik pudeles kakls sanāks baigākais Valdlauču pusē.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Velk tad, ja maršruts ir tāds pagarāks, parasti tad, ja jābrauc uz otru pilsētu. Es gan neesmu novērojis, ka mani speciāli mēģinātu ātrāk uz HW dabūt virsū, ir pat otrādāk, man no RISEBAs uz Jūrmalu parasti, bet ne vienmēr, mēģina izvilkt cauri Āgenskalnam, nevis pa taisno uz Valdemāra ielu pie Olimpijas. Tāpat pēdējā laikā novēroju, ka no rītiem iebraucot Rīgā ar galapunktu Ventspils ielā krustojumā K.Ulmaņa/Lielirbes mani bieži mēģina vilkt taisni līdz apgriešanās vietai un tad uz Jaunmoku ielu, nevis uzreiz uz Lielirbes ielu (arī klasificēts kā HW), tāpēc, ka aktuālais ātrums tiek ņemts vērā.

Norča, iedod sākuma un beigu punktus, papētīsim maršrutus manuāli.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Waze sākumā solījās balstīties tikai uz ceļu ātrumiem, nevis tipiem, laikam aplauzās ar to, kas routing serveri netiek galā aprēķināt absolūti visas alternatīvas.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Ja šitais tiešām labi strādā, tad nav citu variantu kā visus asfaltētos P celt augšā par major un asfaltētos V par minor.

olestas, atbalstu routinga uzlabošanu, bet pagaidām gan prātīgi, tjipa uzliekot tikai tos P, kas "pa lielam" no lietotāju puses tāpat tiktu izmantoti kādos pamatvirzienos.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Par to Kurzemes galu man vēl domas dalās, bet par P85 varu teikt tikai to labāko, bedrains maita gan ir, bet nekas tāds, lai nevarētu maukt uz 90. Un tas ceļš, jo tālāk no Rīgas, jo labāks. testam uztaisi tas major līdz pat Jēkabpilij, tur caur Staburagam ir viens no labākajiem Latvijas driving-road, it īpaši, ja auto tāds jaudīgāks - interesants un ideāli gluds. Tā ir ideāla otrā alternatīva A6 ceļam. Uztaisi tikai visus pieslēgumus tad arī par major uz to A6, lai ikvienā vietā var pārmesties ērti maršruts.

Līvāni - Dagda ir braukts, arī nav slikts, to iesaku komplektā uztaisīt ar Daugavpils - Rēzekne caur Dagdu.

Pagaidām Kurzemes pusē ietiektu aprobežoties ar mazo aplīti, kas savieno Liepāju ar Ventspili caur Kuldīgu. Tie būtu P112 - P108.

Ja šitais nostrādā, tad nākamie posmi būtu:
Pļaviņas - Madona - Bērzkrogs;
Rēzekne - Gulbene - Smiltene - Valmiera;
Smiltene - Valka.

Un pēc šitā, ja joprojām viss ir labi, updeitojam Wiki un ceļam visus asfaltētos P par Major un visus asfaltētos V par Minor.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
olestas, ko es esmu palaidis garām? Kāpēc Salu tilts tagad ir Minor?
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Ar Kolkas virzienu ir grūti tādā ziņā, ka tur pat laikam ar Steet leveli vedīs pa vispiemērotākajiem ceļiem - būs grūti pārbaudīt.

Jēkabpilī kas bija, tie arī ir, izņemot to, ka Brīvības caur centru varētu taisīt par Minor līdz aplim, analoģiski pretējam virzienam Pasta ielu, un Vienības ielu ar apli pacelt līdz Minor, lai uz tilta loģiski augšā uzvestu, bet tur ielas tādas pašauras - smagie auto laikam pat bija aizliegti caur to veco centru.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Ja godīgi, tad izskatās tik labi, ka tā vien gribas updeitot wiki un ķerties pie mass-update. Atuu, rusjaani, un citi aktīvisti! Jūsu domas?
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!