Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

User Report Žilina

Post by Bajzik268
Zdravím,

všimol som si user report (https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTTTTTTTF) , ale nejak mi uchádza o čo ide, vraj chýbajúca cesta, no lem ktorý lemuje reálnu cestu je pešia zóna , stará tržnica. Rovnako GPS points len sem tam ukážu výchylku, ale sem tam do toho zákazu aj naozaj niekto vbehne.

Čo s tým ? :)
Bajzik268
Posts: 103
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:7313744

1

Send a message

Post by Bajzik268
Na Kuzmányho je zákaz vjazdu, myslím dokonca že vstup tam má povolený iba PZ SR. A potom je tam tá ďalšia cesta pešia zóna , takže tie sa ako bolo spomínané zakreslovať bez podkladu budú ťažko. Ja by som to osobne uzavrel, lebo tam nie je problém ktorý by obmedzil dopravu.

Čo ma ešte napadlo, že chcel reportnúť práve to že je tam zákaz vjazdu okrem atď. Potom je to len zle zakreslené.

Ešte k screenshotu chýbajúcich ciest, to sú práve tie pešie zóny. Napr sa tam nedostal ani Street View lebo autami sa tam dá dostať len ako zásobovanie.
Bajzik268
Posts: 103
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Bajzik268
Chceli, dokonca mali aj pešie kamery a podvodné :) prečo ich nepoužili u nás :roll:
Bajzik268
Posts: 103
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by foxitrot
Neidentifikovatelny problem, podla mna.

K URku sa neviazu ani ziadne trasy, takze dotycny sa asi ani nepohyboval. Pripadne mozno tam stal a na displeji mal zobrazene nieco ine, co hlasil? Alebo sa tam umelo nastavil (ale chcel vlastne niekde inde)?

Ale kludne to tu nechaj zopar dni visiet, mozno sa niekto ozve.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Aha, ale ja som to chapal ako chybajucu odbocku z Kuzmanyho na Na priekope. Ktora tam teoreticky mozno je (niekde vpravo od https://maps.google.com/maps?ll=49.2233 ... 51,,0,3.87 tych plicajtov) ale teoreticky ani nie.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Myslím že je tam dva krát za sebou zákaz "okrem dopravnej obsluhy a sanitiek"? A orgáni to tam asi práve riešia.
Bajzik268 wrote:Ešte k screenshotu chýbajúcich ciest, to sú práve tie pešie zóny. Napr sa tam nedostal ani Street View lebo autami sa tam dá dostať len ako zásobovanie.
Tak sa mi marí - nechceli oni namontovať kamery aj na bicykle?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:
juritko wrote:No a tych ulic v pesej zone som tam preslapal dost, len nie vsetko som nasledne nasiel vyvalcovane v editore, preto este stale chybaju, prilezitostne mam v plane doplnat :)
Ak nemas spravnu rychlost, mozno ani nic nevyslapes. napriklad zbieranie tych kolacikov na neprejazdenej novej ceste nefunguje, ak ides peso.
Mozno by pomohlo rozbehnut sa v aute na > 30 km/h a potom pokracovat pesi.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by juritko
Myslim, ze to UR som tam otvoril a asi aj zavrel ja. Sluzilo ako pripomienka k tomu, ked som tam dal ORPZ segmet, a neskor som s prekvapenim zistil, ze ma nim chce viest aj ked je kategorizovany ako privateroad. Az ked som sa na to doma pozeral tak mi vlastne doslo, ze ci by navigoval rovno alebo vpravo, tak ci tak by to slo cez private road. Ked som otvaral to UR tak som myslel, ze som zabudol povedat tomu segmentu ze je private.
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by juritko
No a tych ulic v pesej zone som tam preslapal dost, len nie vsetko som nasledne nasiel vyvalcovane v editore, preto este stale chybaju, prilezitostne mam v plane doplnat :)
juritko
Posts: 128
Has thanked: 58 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Obavam sa, ze kym nebude lepsi podklad, tak tie pesie zony nikto nenakresli :).
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message