Post by norcha14
jancs wrote:Vai man vienīgajam Waze negrib maršrutēt pāri Gaisa tiltam pa Brīvības ielu virzienā uz centru? Parādījās problēma dažas dienas atpakaļ. Pat piebraucot pie tilta, liek braukt pa apakšu uz Dominu, uzbraucot uz tilta, ilgi domā, un tad tomēr palaiž pa taisno.
Teikaspuika, šis bija forši vai ne ? Waze navigēšanas prieks, kur tu rodies....
Sorry, par iekaršanu, bet mani sadusmoja Tava muldēšana par Krišbarona, kamēr krutā ātrā Brīvībene arī bija Tevis "aizslēgta". Absolūta nekonsekvence. Mazākais ko Tu varētu izdarīt ir atvainoties klātesošajiem par pārsteidzīgu rīcību.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
mixeris2 wrote:
norcha14 wrote:Kas var apstiprināt ka no Lielvārdes ielas ir aizliegts kreisais uz Zemitāna laukumu ? Jebkurā gadījumā apgriešanās vieta nevar atrasties uz gājēju pārejas. Būs jābrauc pašam skatīt...
Paņem un apskaties Google Street view.
Tur ir aizliegts kreisas, bet ir atļauts apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Un tas nav uz gājēju pārejas. Tikai vajag uzmanīgi skatīties uz ceļu apzīmējumiem.
Paskatījos Google- nav aizliegts;
Aizbraucu uz vietas - bilde nav mainījusies- nav aizliegts- ne ar zīmēm, ne ceļa apzīmējumiem.
Editorā atļāvu pagriezienu.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
mixeris2 wrote: Pēc ceļa apzīmējumiem nevar viennozīmīgi pateikt, ka tas ir atļauts, jo raustītā līnija neaiziet līdz krustojuma beigām. Kā rezultātā es to traktēju tā, ka ir atļauts apgriezties braukšanai pretējā virzienā, bet nav atļauts kreisais.
Jāraksta uz RDSD :)
Kur jāraksta ?
1) Zīmes NAV
2) Raustīta līnija IR, pretī ir vienvirziena iela, kurā drīkst iebraukt arī kreisajā malējā joslā, pie tam raustītā līnija sākas pāris metru no sadalošās barjeras beigām- kā reiz līdz ar krustojuma sākumu.
Tātad tas ir krustojums ar tiesībām šķērsot sadalošo līniju no vienas puses.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
yeoman wrote:Lūdzu atļaut labo pagriezienu no Kliņģeru ielas uz Daugavgrīvas ielu (mans ikdienas maršruts). https://world.waze.com/editor/?lon=24.0 ... TTTTTTTFTT
Uzlikt divvirzienu kustību man ļāva, bet nu dabūt Daugavgrivas ielas 3 līmeni ar saviem 12km dienā nobraukumu man ir bezcers.
Kliņģeru ielu sataisīju.... Daugavgrīvas ielu speciāli noslēdzu, lai "entuziasti" pēc satelīta nemēģina visu pa vecam sabīdīt, bet tāpat pat ar lvl3 dažs labs saražo brīnumus.
Savukārt editora līmenim ar nobrauktiem kilometriem nav nekāda sakara. Sēdi kartē, liec māju numurus, vai aizbrauc ciemos pie radiniekiem tālāk no Rīgas. Mazpilsētas mēdz būt ļoti kļūdainas un "mazatklātas". Ielu nosaukumi un māju numuri ir lielākie editor-punktu devēji. Pastrādājot kvalitatīvi pie kartes pāris vakarus nedēļā, dabūsi lvl3 dažu mēnešu laikā.
Personīgi man priekš Lvl5 vajadzētu kopā 4 gadus... nu, 2 vairs atlikuši :lol:
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by norcha14
Aivans131 wrote: Vai „šoseju” P101 (iepretī Ķemeriem, kas savieno A10 ar A9) var samainīt uz Street tipu nu maksimums Primary Street no Minor Highway?
Nu un kas no tā mainīsies? Ja tas posms ietilps maršrutā kas ir īsākais vai ātrākais tad tāpat caur to navigācija arī vedīs.
norcha14
Posts: 176
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by Odissey002
Paziņa uzrakstīja, ka grūti atrast vienu vietu kartē, konkrētāk klubu - Seskumīlis. Pats sākumā domāju, ka joks, bet nē, iegooglējot, tāds eksistē. Esot ļoti populārs un būtu labi, ja Waze kartē būtu atrodams.
Tātad adrese: Ieviņas, Īles pagasts, Auces novads
Pats tur neesmu braucis, tāpēc nevaru tajā apgabalā neko zīmēt.
Būtu labi, ja kāds to vietu iezīmētu Waze kartē, šeit:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 879&zoom=8

Kā rakstīja, tad būs pateicīgs viss Latvijas seku klubs :D
Odissey002
Area Manager
Area Manager
Posts: 16
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Olestas
Aizliedzu pagriezienu uz/no tās ielas. Atdalīt nesanāk.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Kurš "Updated By: eJlekTpuk(2)" tur salicis sarkanās bultas Deglava ielai? :D
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Vai varētu lūdzu šeit
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTTTTTTT
savienot galveno krasteni ar sāna nozaru? Tur nav savienojums.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Bieži jāgaidi daudz ilgāk, nekā pāris dienas. Bet labāk sūti šeit permalink uz to vietu kartē, un saki kas nepareizi.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message