Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by rimmercz
Tedka se mi objevil uterek v cartouche, ale jsem z toho zmateny, zkousel jsem valcovat a kvalitni GPS na Galaxy udelala svoje, idealne to tak cele pomazat, navic nevim, ale ta rychlost te mapy a nacitani je fakt uzasna :( Pokecame na ovasrazu, tesim se.
rimmercz
Posts: 2
Send a message

Post by shalafi
Zdravim (: som tu pomerne novy, doteraz som stale jazdil so zapnutym 'record roads', kedze Bratislava je zatial skoro bez ciest. Na fore vsak citam, ze toto nie je zrovna ziadane a mal by som record zapinat a vypinat pre kazdu samostatnu ulicu. Cize na kazdej krizovatke zapnut/vypnut? To je podla mna v aute skoro zivotu nebezpecne, navyse este po kazdom zapnuti a vypnuti recordu treba 'odkliknut' message box. Ako to fungovalo u vas, ked mala Praha este len par ciest? Jazdili ste so zapnutym recordom, alebo ste to skutocne pre kazdu jednu ulicu samostatne zapinali?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
*poklona* ;)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Zirland wrote:
fdlask wrote: ... connect roads vrátí mi to červeně No permission. Přitom do vzdálenosti 1 míle bych to měl moci editovat ne?
Ano, do vzdálenosti 1 mi by to mělo jít. Pošli odkaz na to místo, kde máš problém, koukneme se na to.
zrovna ma waze problemy s gps bodmi - pre nove cesty sa uz asi dva tyzdne nezobrazuju gps body v cartouche .. pracuju na tom a po vyrieseni problemov s mnozstvom dat na serveri tam vsetky tie chybajuce body pribudnu .. s tymto suvisi aj problem s pravami editacie v okruhu 1 mile okolo cesty, pravdepodobne sa ta 1 mila pocita od kazdeho gps bodu, takze bez nich to docasne nefunguje ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
staci im napisat PM tu na fore, pride im z fora upozornenie mailom na novu spravu.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by sticky
zdravim ja jsem z Prahy taky se pokusim neco pridat ;)
sticky
Posts: 1
Send a message

Post by Stormer
Tak teda nevim, ale editace map na webu je pro me opravdovy ocistec. Porad se to zasekava a prestava zobrazovat silnice, divne to napojuje atd.. takze to nejpis necham na LiboroviA, ktery to zatim zvlada perfektne ;) Budu i nadale jen mapovat a on se o to nekdo snad postara i kdyz chapu, ze editovat mista, kde to clovek nezna, je pomerne obtizny..
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Jo ted zrovna si s tim hraju a je to o neco lepsi.. ale porad nic moc.. v noci spim ;)) Ale uz mi to zacina jit tak tu upravuju trosku okoli at v tom neni zmatek.. jsem zvedavej jestli se waze rozsiri nejak vic, protoze zatim siroko daleko mapuju jenom ja.. uvidime casem ... snad se to zlepsi
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Vůbec se mi nedaří změnit jméno města při editaci ulice. Je tam zadáno Výskytná nad Jihlavou, ale správně je Vyskytná nad Jihlavou. Jak to měním.. Kdo poradí? ;) Dávám edit, přepíšu jméno, dám save, zeptá se mě to na založení nového města... To založím, ale ulice je pořád ve městě Výskytná.....
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
grafik wrote: Aké mesto upravuješ? Ukladám si identické obrázky začínajúcich miest. Je tam potom pekne vidieť celý priebeh úprav :)
Začal jsem s Jihlavou, ale v podstatě budu průběžně upravovat všechno od Jižních Čech po Brno, protože denně najezdím nějakých 200km různým směrem od Jihlavy ;) Už si tak nějak začínám na to editování zvykat, ale chtělo by to posílit servery aby to nebylo tak pomalí. To hodně lidí od editace na webu odradí. A satelitní snímky jsou v katastrofický kvalitě, což je další věc co mě štve :twisted:
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message