Post by shalafi
predtym sme skusali zrusenie pomenovania, zmenu skusame teraz.

To keep left nie je az take nutne .. uvidime ake budu hlasky po aktualizacii.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
mna by ale zaujimalo, preco cca 45 stupnovy uhol a zmena nazvu segmentu nevygeneruje absolutne ziadnu hlasku?! Ak to nevie objasnit niekto od nas, tak by som to posunul na support. Pockas este chvilocku?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
foxitrot wrote:Myslim ze ziaden z tych uhlov nema 45°
http://www.waze.com/forum/download/file.php?id=8656
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
tu je uz problem s velkostou krizovatky - vzdialenost odbocovacieho pruhu od stredu krizovatky je cez 50 metrov, co by mohlo produkovat trochu matuce hlasove instrukcie. (aj to by ale bolo zlepsenie oproti aktualnemu stavu..) :lol:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s wrote:Ak to chceš vyriešiť rýchlo, tak tento segment pomenuj 73, Lipníky, Slovakia. Inak VDZ je skutočne neskutočné :oops:
Premenovane na 73 + zalomene aby to bolo "rovne" pokracovanie. Moj povodny plan bol keep left a keep right na vidlicke, ale to ocividne nie je dosiahnutelne a zhodli sme sa na pokracovani rovno a keep right.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
tu taka vidlicka funguje aj bez slepeho k**vitka, co je Major Hwy menejcenna?!
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
foxitrot wrote:Zaujimave. Je tam hlaska "pokracujte rovno [zo 73] na 18", napriek tomu, ze (konecne som si nasiel tool na meranie uhlov medzi ciarami na obrazovke) "18, Lipníky, Slovakia" odbocuje doprava pod 49° uhlom z presne rovnej "73, Lipníky, Slovakia" :|
Nehovoriac o tom, ze priame pokracovanie 73 hlasi TURN left onto 73 :evil: :evil: :evil: to je zatial asi najdebilnejsia hlaska co som vo Waze videl.

lubokendra wrote:Panove, este raz sa ponukam: Jazdim tade denne. Zastavam nazor, ze veci maju byt skor funkcne, ako detailne. Navrhujem uplne vymazat vs. tie krizovatkove segmenty a urobit ich nanovo a trochu jednoduchsie. Zaroven trochu posunut krizovatku podla aerials, lebo gps points su tam aj tak rozlietane.

Chapem vasu snahu si na tejto krizovatke overit spravanie waze metodou pokus - omyl. No asi to nikam nevedie. Niesom nedockavy, ale podla diskusie v tomto vlakne ste sa vsetci zhodli, ze chybaju jasne pravidla - popis spravania sa hlasok.

Shalafi, co Ty na to? :)
krizovatka vytvorena nanovo, odomknuta. Staru krizovatku som "presunul" sem. Uvidime, ci sa aj odtrhnuta od zvysku sveta bude spravat rovnako, potom mozeme debugovat a supportovat.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vymazes vsetky body medzi krizovatkami, odpojis to, co sa uz nema posuvat a potom postupne chytis vsetky krizovatky a posunies ich. nakoniec som este zreprodukoval zalomenia tych dvoch potrafenych segmentov.
chcelo by to navrat funkcie "move road" z Cartouche ..

=sent from my OneS=
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ano, vseobecne vzate, ak existuje dostatocne dlhy odbocovaci pruh, do ktoreho sa staci preradit a tento ma privedie do pozadovaneho smeru, tak by som doporucoval DSVL/DSVP. Vynimky samozrejme existuju ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
prave dnes som okolo tych segmentov "isiel" v editore :) odvtedy sa uz tolkokrat (tajne) zmenil routing, ze nema zmysel to skusat debugovat. Zmazane :/
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message