Tuletan siis veel korra meelde, et Waze on teede mitte topograafiline, geograafiline või vaatamisväärsuste kaart. Kellele detailide rohkus kaardil meeldib, võiksid ikkagi kas aerofotode või siis näiteks OSM poole vaadata. Viimasel on palju muudki nagu näiteks elektriliinid, mis ka kindlasti atavad metsas seenelistel orienteerudasalatoimikud wrote:Ennast ei häiri.
Ühel korralikul kaartil peaks minu arvates ka metsad olemas olema.
Ausaltöelda isegi neid väheke viimasel ajal joonistanud.
Ma olen neid metsi nüüd hoolikamalt kaardil jälginud ja järjest rohkem need mind häirivad. Selle asemel, et ma näeksin selget teede pilti, mis on siiani Waze suur pluss ka Google Mapsi ees, hakkab see risu järjest enam tähelepanu teelt telefonile tõmbama. Ühtegi head argumenti, miks need kaardil olema peaksid, pole siiani ikkagi olnud. Peale selle, et nii oleks kaart "täisulikum"
Sama kehtib ka nende lasteaedade, ATMide jne kohta. Kasutage Waze'i koos Foursqare'iga ja teil pole neid plekke sinna kaardile vaja. Kui sellel laigul nime juures pole, siis ei ole sellest 99% juhtudel ka mingit kasu - erinevalt näiteks Ülemiste järvest, mis aitab kiiresti aru saada, millist kaardi otsa vaadatakse. Kui nimi on juures, siis ajab see kaardi jällegi kirjuks. Võibolla ainult ühel-kahel Waze kasutajal on näiteks selle lasteaiaga midagi pistmist. Jällegi, Foursqare ja lemmikute alla salvestamine on abiks.
--
Cougar
Re: Kas kaardil olevad rohealad on häirivad?