Post by Stormer
grafik wrote: Tie snímky sú lepšie iba vo veľkých mestách. Na približnú orientáciu to postačuje, kde je to nepoužitelné je dobré orientovať sa podľa GPS Points. Po viacerých prejazdoch sa dá dosť presne určit poloha ciest.
Asi jo.. ale i tak škoda, že na pozadí nejsou třeba google mapy.. ale dá se to i bez toho..
Teď se dívám, že u včera mnou nahradný trasy je uveden autor LiborA.. Zajímavý ;)


EDIT: Potřebuju radu.. spojil jsem 2 silnice pomocí funkce Connect road in order of selection (nebo tak nějak) a vytvořilo se mi v tom spoji zákaz odbočení (žádná odbočka tam není).. nevím jak to odstranit... kdo poradí? Díky
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Jo zobrazuje se to jako jeden segment, takze by to snad melo fungovat.. ted se mi stala horsi vec.. si tu kreslim silnici podle GPS bodu, protoze nemam segment a po vytvoreni mi to najednou ukazalo nejakou uz vytvorenou cervenou silnici pod tou moji ;P
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
LiborA wrote: Občas se to stane, není nic jednoduššího než jednu smazat :lol:
Jo to jsem udělal. Bohužel jsem se prvně pokusil smazat tu původní červenou cestu, ale nebyl jsem jeji autor, tak to napsalo jen, že to čeká na autorizaci pro smazání. Tak jsem potom smazal tu svojí a upravil teda tu původní. Tak prosím až ti vyskočí autorizace na smazání silnice ve Znojmě, tak ji nemaž :mrgreen:
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
LiborA wrote:
Stormer wrote:Tak prosím až ti vyskočí autorizace na smazání silnice ve Znojmě, tak ji nemaž :mrgreen:
Žádné požadavky na autorizaci mi nechodí :), takže ji nesmažu :lol:
Aha zajímavý... psalo to něco v tom smyslu, že požadavek na smazání silnice byl odeslán area managerovi ke zpracování... :lol: tak snad to nikdo nesmaže ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Nevite co smazat, aby se mi pri spusteni nahrala znovu aktualni mapa? celou slozku Maps muzu? Kdo zkousel? ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
HP530 wrote:No ale jak to vymažu když se mi ta ulice označí jako celek
Oznacis ulici, das split road at a point a vymazes tu cast, kterou chces smazat
Lepsi moznost je oznacit ulici + node (ten modrej puntik uprostred krizovatky) a dat disconect road from node
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
HP530 wrote:Děkuji.Já jsem začal editovat teprve převčírem.Jde mi to hodně pomalu hlavně ta angličtina :( .Budu ti vděčný za upozornění na kopance co určitě ještě udělám.
Mně to jde hrozně pomalu hlavně kvůli rychlosti webu.. měli by pořídit silnější HW.. ten jejich server už absolutně nestíhá.... a taky by měli zajistit aby se nahraný trasy opravdu vytvořily... tak polovinu mých zmapovaných cest vlastní někdo jinej, protože je vytvořil podle GPS bodů... ;P
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
grafik wrote:
Stormer wrote: Mně to jde hrozně pomalu hlavně kvůli rychlosti webu.. měli by pořídit silnější HW.. ten jejich server už absolutně nestíhá.... a taky by měli zajistit aby se nahraný trasy opravdu vytvořily... tak polovinu mých zmapovaných cest vlastní někdo jinej, protože je vytvořil podle GPS bodů... ;P
Keď sa ti ta trasa nevytvorí, dá sa to aj pohodlne z archívu.
to jo, ale je to celkem problem hledat kdyz najedu nejakych 200km denne po ruznych okreskach, ale to nevadi, hlavne kdyz ta trasa pribyde.. nevadi, ze to udela nekdo jinej.. hlavne ta editace zabira diky pomalosti webu tak 10x tolik casu nez by to trvalo normalne... v podstate porad jen cekam, nez se mi oznaci silnice, kterou chci editovat ;P
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
grafik wrote:
Stormer wrote: to jo, ale je to celkem problem hledat kdyz najedu nejakych 200km denne po ruznych okreskach, ale to nevadi, hlavne kdyz ta trasa pribyde.. nevadi, ze to udela nekdo jinej.. hlavne ta editace zabira diky pomalosti webu tak 10x tolik casu nez by to trvalo normalne... v podstate porad jen cekam, nez se mi oznaci silnice, kterou chci editovat ;P
Mne to ináč v poslednom čase ide celkom slušne. Aj teraz momentálne sa dá s tým v pohode pracovať.
aha... tak to je divny.. ja uz to tak pred 2 hodinama vzdal, protoze se to zpomalilo na silenou rychlost a ted jsem to zkousel a je to porad to samy.. silnice se mi oznacuje tak minutu ;(
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
LiborA wrote:
Stormer wrote:aha... tak to je divny.. ja uz to tak pred 2 hodinama vzdal, protoze se to zpomalilo na silenou rychlost a ted jsem to zkousel a je to porad to samy. silnice se mi oznacuje tak minutu ;(
Mám to samé, ale zjistil jsem, že to asi není webem Waze, ale prohlížečem. V Google Chrome stihnu zeditovat až několik úseků, zatímco v souběžně spuštěném Firefoxu zedituji jen jeden. Škoda že ve windowsovském Chrome nelze kopírovat koordináty, zatímco v linuxu s tím žádné problémy nemám. Aspoň že funguje ten scriptík na otevření aktuální lokace waze v mapách googlu :mrgreen:

Další typ je jednou za čas restartovat prohlížeč, když už trvá vybrání segmentu neúměrně dlouho, stačí zavřít a znovu otevřít prohlížeč a vše zase běží rychleji 8-)
Díky za typ.... používám taky Chrome, ale nenapadlo mě, že by mohlo jít o zahlcení prohlížeče ... Jdu editovat včerejší trasy... až se to zpomalí, tak zkusím restart chrome a pak řeknu jestli to pomohlo ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message