Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Pernstein
Pernstein wrote:Existuje nějaký způsob, jak zobrazit, případně upravit uzávěru v editoru nebo klientovi? Včera jsem jednu zadával na Českobrodské v Praze. Překvapilo mě, že vyjede obrazovka s nabídkou začátku a směru uzávěry (nevím proč, je přece logické, že uzavírka je na routované trase) ale waze nikde nenabídne možnost označit konec uzavřené silnice... Jak se určí, jak dlouhý úsek má spadat pod uzávěru?
Ještě dodatek: teď jsem zkoušel, zda přes tu silnici, kterou jsem včera označil uzávěrou, klient routuje. A co byste řekli? Routuje jako by se nechumelilo.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
porubcan wrote:
Pernstein wrote:Ještě dodatek: teď jsem zkoušel, zda přes tu silnici, kterou jsem včera označil uzávěrou, klient routuje. A co byste řekli? Routuje jako by se nechumelilo.
nahlasenie uzavery jednym uzivatelom nie je dostatocne na to aby ovplyvnilo routing.
viac info

Aha. Tak si myslím, že tahle fíčura je v tomhle stavu naprosto nanic. Slušela by tomu možnost buď potvrzení autorem v editoru s přesnými parametry uzavírky, anebo aspoň pro AM nějaká možnost spravovat hlášené uzávěry na svém území.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by pleswi
Kam se schovalo nastaveni preferovaného paliva ?
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Uz je tam kde ma byt :), naskocilo az po 3 startu proto me to po druhem startu zaskocilo :)

Co se týče funkce uzavírky, je nějaký přesnější popis chování? Vyhne se mu routování? Nějaké bestPractice při používání? Zahledl jsem něco v topicu betaverze, ale nejsem betatester takze jsem to radne nestudoval a necham se poucit :)
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
GinBook wrote:http://www.waze.com/blog/introducing-wa ... nexpected/

tady je tak trochu vysvětlení uzavírek.
For extended closures, the map editing community will close the roads via the Waze map editor.
Asi jsem trochu mimo, ale jak nastavím časově platnou uzávěru v editoru?
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Takze jsem to pochopil dobre:

- mame novou super ficuru, ktera neni poradne otestovana
- super ficura mela mit super backend v editoru, ktery by umel editovat i z aplikace zadane uzavirky, bohuzel se nekde zasekl
- zatim teda neni zadna moznost na to narazit v editoru takze to pro me trochu ztraci smysl kdyz vim o 5-10 uzavirkach, ale jen kvuli nim si opravdu 20+ km vylet neudelam abych je naklikal do mapy kdyz musim byt primo na miste (testoval to nekdo s fakeGPS jestli to funguje aspon tak?)
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Asi mi to takhle staci, budu cekat co soudruzi vykopnout dal :ugeek:
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Můžu potvrdit hlášení cen opravdu zlobí, klavesnice vyskakuje až na poněkolikáté a dokonce se mi zase na některých čerpacích stanicích neuložila cena :/
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Btw nahlasil jsem dlouhotrvajici uzavirku, jedu tudy druhy den a uzavirka nikde, pritom tam 100% zadny wazer projet nemohl, protoze ta silnice neni rozhodne v prujezdnem stavu. Mozna nejakym monstertruckem ale ne normalnim vozidlem
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pogot
Ahojte, mam otazku, ked dam navigovat a vyhladam si daku lokalitu, tak mi to waze najde, ale ked prepnem na ine vyhladavanie (google, bing) tak nehodi ziadne vysledky
je to vseobecna chyba? dik
pogot
Posts: 18
Send a message
waze 3.9.6, Huawei Y550 (Adnroid 4.4.4)