Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by hnupik
Uz to funguje asi to opravdu bylo tim updatem...

Obrazek se mi nejak nedari vlozit z tapatalku. Nevim proc... :(

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
hnupik
Posts: 58
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by meskam
fotrik wrote:Jeste rekni, ze se Waze venujes v pracovni dobe. ;)
Nebol by sam :mrgreen:
meskam
Posts: 11
Has thanked: 17 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by mikelcz74
ahoj ja mam od posledni aktualizace problem ze mi to ani u kratkych ani dlouhych tras nenajde alternativni trasy. vzdy to pise ze hleda a pak ze se mu nepodarilo spojeni s planovacim servrem. pritom cestu vzdycky naplanuje. (ale jen jednu trasu). nevite co s tim? dost me to ted nastvalo protoze jsem kvuli tomu byl nekolik hodin v zacpach a zrejme i zbytecne.
mikelcz74
Posts: 2
Send a message

Post by mikelcz74
neboj vsechno jsem cetl. ale pripojenim to minimalne z me neni. nefunguje mi vubec at jsem kde jsem a ani wifi tomu nepomuze. zaver je vzdy ten ze server neodpovida.
mikelcz74
Posts: 2
Send a message

Post by Pernstein
Zlobí mě routování na delší vzdálenosti - cca 100 km a víc. Někdy nenalezne cestu vůbec, někdy jen jednu a když chci zobrazit alternativní trasy, nikdy od instalace nové verze se mi to při cestách mimo Prahu nepovedlo. Vždy vyskočí po chvíli pouze hláška Oh! Oh! Routing server internal error. Ví se o tom, řeší to někdo?
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
vitj wrote:
Pernstein wrote:Zlobí mě routování na delší vzdálenosti - cca 100 km a víc. Někdy nenalezne cestu vůbec, někdy jen jednu a když chci zobrazit alternativní trasy, nikdy od instalace nové verze se mi to při cestách mimo Prahu nepovedlo. Vždy vyskočí po chvíli pouze hláška Oh! Oh! Routing server internal error. Ví se o tom, řeší to někdo?
Zkoušel jsem před chvílí několik tras asi o délce okolo 150 km a bez problémů mi je našlo včetně alternativních tras. Nezkoušel jsi to v době špičky nebo v době, kdy se překlápí mapa na novou verzi? To by mohlo dělat problém.
Zkoušel jsem to vícekrát od upgrade na 3.6.0 a teď opět, problém stále stejný.

Konkrétní příklady:

Praha - Pardubice
režim nejkratší trasa - najde trasu i alternativní
režim nejrychlejší trasa - najde trasu, ale nelze najít alternativní

Praha - Karviná
režim nejkratší trasa - najde trasu, ale nelze najít alternativní
režim nejrychlejší trasa - nechytá se vůbec nic
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Petnek
Buďte pozdraveni :) ,

co jsem koukal na editovatelnou mapu nyní po jejím updatu (i když se mi ztratili projeté cesty a oblasti), tak v Praze je strašně moc nespojených silnic. A to dokonce na hlavních tazích, takže až zase budu moci operovat ve svém radiusu, něco málo napravím... Po tom, co jsem viděl se nedivím, že mě to tahalo včera ze Zličína do Strašnic 30km trasou... :?

Edit: hmm, tak mapy se už zase updatují :lol:
Petnek
Posts: 32
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Honor 20Pro @ Waze 4.73.0.3
Cars: Volvo S60 D5 2003
https://images.spritmonitor.de/900753_2.png

Post by Petnek
Pokud mi to WME Color Highlights plugin ukazoval dobře, není v mých silách to všechno psát na forum. Namátkou... Našel jsem nespojené úseky na Rozvadovské spojce, a to už je "modrá silnice"... :roll:
Petnek
Posts: 32
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Honor 20Pro @ Waze 4.73.0.3
Cars: Volvo S60 D5 2003
https://images.spritmonitor.de/900753_2.png

Post by Petnek
Mě to přišlo taky divné, kor když tam je docela dost editorů co jsem koukal... Hlásím jen to, co jsem viděl v editoru... Jsem ve Waze jen pár dní a stále nasávám informace, tak doufám, že nemystifikuji...
Petnek
Posts: 32
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Honor 20Pro @ Waze 4.73.0.3
Cars: Volvo S60 D5 2003
https://images.spritmonitor.de/900753_2.png

Post by Petnek
Zajímavá a užitečná informace :). Zkoušel jsem kam mě to hodí z waze.com a je to na world. Ale budu si to hlídat nebo rovnou zadávat na world... Zatím je to pořád v údržbě, tak nemůžu říct, jestli jsem koukal na špatný server... Pravdou je, že třeba včera při jednom loginu jsem koukal na Prahu a nebyla tam víc jak půlka ulic, takže jsem asi trefil ten USA server.
Petnek
Posts: 32
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Honor 20Pro @ Waze 4.73.0.3
Cars: Volvo S60 D5 2003
https://images.spritmonitor.de/900753_2.png