Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
Primo s drzakem na iPad zkusenosti nemam.

Ovsem za tech x let co pouzivam navigace ( zacal jsem s PDA win6.0) mi vetsina ( vsechny) drzaky vydrzeli max 1 rok. Ted mam koupeny znackovy z Ciny a maximalni spokojenost. Dulezite je aby nemel ten prodluzovaci drat. Proste prisavka - kloub - mobil. Nic mezi tim. A stal me i s postovnym 2,5$.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Stastny clovek. Mne se ten husi krk neosvedcil.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Drzak na iPad bych asi resil primo natvrdo do stredovych vydechu na palubovce z klimatizace. Prodava se specialne na kazde auto( znacku )samostatne aby to pasovalo. A na to se potom pridelava dle daneho zarizeni dalsi drzak. Mam takovy pocit o obchodu www.sunnysoft.cz .
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by guri211
K téme displeje:
Pripájam sa k názoru že AMOLED určite nie. Mňa už Waze naviguje aj keď je vypnutý :D

K téme držiaky:
- iPad 1 držiak z Alzy bol relatívne v pohode (až na to že mi doškriabal okraje), ale dosť mi zakrýval výhľad.
- 7" Android tablet "držiak" (izolepa technology) :D Ale rozhodne by som ho v aute namontovaný nenechával.

K téme umiestnenie držiaka:
- Zariadenie by malo byť umiestnené tak, aby aj pri pohlade na neho ste stále periférne videli na cestu. Odporúčam veľmi zvážiť či si zariadenie umiestnite nižšie než je spodný okraj okna, nie je to veľmi bezpečné.

K téme aké zariadenie pre Waze:
- Aspoň 1GHz, aspoň dual-core;
- Android alebo iOS (pre ostatné OS sú iba nejaké historické verzie a vývoj je zastavený);
- Veľkosť displeja aspoň 4".

K téme tablety:
Je frajerina mať navigáciu na tablete (sám som používal Waze pol roka na iPade 1), ale nezabúdajte:
- Naozaj sa vám chce všade zo sebou nosiť tablet? Aj keď nebudete mať so sebou žiadnu tašku? Mobil máte stále pri sebe, takže ho môžete kedykoľvek použiť aj na Waze.
- Montáž tabletu do držiaka je obvykle náročnejšia než "zacvaknutie" mobilu. Bude sa vám chcieť zakaždým absolvovať minútovú procedúru?
- Som síce fanúšik Androidu, ale ak tablet na Waze, tak radšej iPad mini. Androiďácka verzia pre 7" tablety s rozlíšením do 1024x... je (aspoň zatiaľ) pre tieto tablety dosť neoptimalizovaná - niektoré tlačítka (zoom) sú zbytočne veľké, niektoré (menu, nahlásenie udalosti) extrémne malé. Nahlasoval som to cca 1000x - stále sa nič nezmenilo.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by Max-SK
fotrik wrote:Mam drzak prave s tim ohebnym krkem od Broditu. Tri roky s HTC Touch HD, pak jsem jen vymenil ten posledni dil, ve kterem je telefon, pro SGSII, zbytek zustal a dalsi rok a pul stale v pohode.
Brodit je kvalitka, neporovnavat s noname

Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 2
Max-SK
Posts: 37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by meskam
ajFon mi na tuto aplikaciu sluzi dobre, mam sice aj ajPad, ktory by som pouzival asi radsej, ale neprisiel som zatial k ziadnemu rozumnemu rieseniu ako ho umiestnit na palubovke.
meskam
Posts: 11
Has thanked: 17 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by petk0
pouzit tablet na waze ma ake zadrhely? viem ze treba riesit gps aj 3g, alebo to riesit externe, len 7palcov nieje vela? Nebude to v noci moc ziarit? A co fotenie, v drziaku na vetrak to asi nepôjde... A dalsi problém nabijaci konektor si v aute tiez dost vytrpi.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Tato socialna skupina nema problem s drziakom:
http://img685.imageshack.us/img685/7977 ... ovakia.jpg
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by porubcan
ak len na Waze, tam by som siel do niecoho cenovo dostupneho. ak cena nie je rozhodujuca, tak HTC OneX+ (mam OneX od septembra, s Waze asi 25000 km, absolutna spokojnost)

daval by som pri vybere pozor najma na tieto veci:
1. GPS performance (stary Galaxy S1 bol fakt cajovy)
2. display - AMOLED trpi na burn-in statickych prvkov (ikony report a menu, speedometer, ETA bar, horna lista s instrukciami). display minimalne 4" idealne vacsi (zalezi na individualnych potrebach)
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by porubcan
GinBook wrote:Proc ne iPhone? Nevidim v tom problem. Jsem spokojen.
Manzelka ma Sony ixperii mini a to je vetsi hruza na tom malem obdelnicku..
za tie prachy skor to htc
Na HTC bežím Waze + daily roads + normálne služby smartfonu v reálnom case, stabilné.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester