Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by porubcan
Môžeme si všetci gratulovať, že sme so svojimi mobilmi spokojni. Podľa mňa na ajFone pobeží dobre, ale ani ajFon ani OneX by som si ja nekúpil iba na Waze.

Podľa mňa nemusíme dávať konkrétne modely, no konkrétne dôležité parametre. Tuto môj názor
1. Waze nepatrí medzi zrovna malo náročné aplikácie. Pre plynuly a stabilný beh potrebuje aspon trochu výkonný smartphone. Teda minimum pre Android by som dal: 1GHz CPU, 512 MB RAM, optimum: dual-core + 1 GB RAM. samozrejme je to otazkou penazi...
2. Display: treba vyskúšať, co ti vyhovuje. Podľa mňa 4" je minimum. Ak planujes mat spusteny Waze často a dlho, vyhni sa Amoledu (z vlastnej skúsenosti)
3. GPS performance som už spomínal predtým.
4. Android 4.1 a novší

Ak to planujes ako 2. smartphone (taký iba do auta) porozmýšľaj či v aute nevyuzijes aj iné možnosti (napr. Čierna skrinka) no potom podla toho adekvatne prehodnot naroky na HW.


Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
Last edited by porubcan on Thu Mar 07, 2013 8:07 am, edited 1 time in total.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by shalafi
ja mam prave husi krk rad, ale samozrejme nesmie visiet v priestore, to je na zblitie ;) mam ho spodkom oprety o palubku aby sa to nekyvalo.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by tex232
Každá liška chválí svůj ocas takže jedině JABKO :D

EDIT:

iPhone 4 je výkonově v pohodě o dalších verzích ani nemluvě nové verze Waze se ještě výrazně urychlila
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
Last edited by tex232 on Wed Mar 06, 2013 10:12 pm, edited 1 time in total.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
GinBook wrote:Stastny clovek. Mne se ten husi krk neosvedcil.
husí krk je špatný - nejlepší je systém přísavka, klacek, koule, držák na telefon
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Bajzik268 wrote:Tu je ten stojan z NAY, zatiaľ spokojnosť ;)

http://imageshack.us/a/img109/2848/img1325c.th.jpg
Tak tomu říkám televize ....
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vitj
Po zkušenostech s upgrady operačního systému od různých výrobců androidu bych doporučil Google Nexus. Rok starý model od ostatních výrobců už novější operační systém nedostane nebo pokud ano, tak s velkým zpožděním. Je to sice řešitelné přes různé Custom ROM, ale to je jen pro malou část uživatelů.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vlado_s
Elwar wrote:Dotykový displej 480x640 vyhovuje. Bohužel má Symbian. Mám dojem, že vývoj WAZE klienta na BlackBerry a Symbian moc nežije.
Starý dobrý Symbian dopadol :cry: bežal na ňom aj môj prvý navigačný SW. Bolo to už v 2001 a dotykový (5,6") displej bola samozrejmosť :lol:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by world_d6y0srca
Zaleží asi aj na ako dlhé trasy treba mať mobil, keďže mne osobne celkom zavadzia ten kábel na nabíjanie počas cesty. Mal som už viacej telefónov, ale najviac sa mi osvedčil asi Samsung Galaxy A41 pričom aj v testoch dopadol celkom dobre a pomer cena/kvalita je fajn a na Waze tiež dobré kvôli baterke a rozlíšeniu :)
world_d6y0srca
Posts: 1
Send a message