Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by MagicOfLA
foxitrot wrote: Editor nepise nic o cones, to je WMECH highlighter skript.

Skus https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... s=60526044
  • ak uvidis "Segment Rank: 4 cones", to je normalny editor,
  • ak uvidis "Segment Rank: 5 cones", tak tie ranky su uz ostre (a ani ja si v BA na dialnici nepipnem :D).
4 cones.
Ale predpokladam, ze to tahaju z komunikacneho protokolu, preco by to do skriptu davali, keby to server nesprostredkovaval? Len holt zatial tam generuje data po starom...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
petk0 wrote:
milo12 wrote:Ahojte, tak dnes som pokoril hranicu 100k editacii. Idem po vzore porubcana a nebudem zatial ziadat o zvysenie na L4 :D Milo
To musi byt tazke rozhodnutie, ale vdaka za to. :-)

Ale L3 editorov na dalekom vychode obmedzuju novo editovane useky, ktore sa tym zmenili na L5. Napriklad tu: Pavlovce nad Uhom
Realne tam prejde jeden wazer 3 x za rok , tak nevidim dovod na L5 pri Minor Higway. S tym by sa nedalo nieco urobit? To by kludne mohlo byt odomknute, kym na to nenarazi L3 a zamkne. Polovica vychodu je uz preklopena na L3, tak zamrzi prirastok novych L5 lockov :)
Ja som to nezamykal, len editoval. Proste tato uloha nema riesenie, musia prerobit system zamkov.
Takze az zas najdes niekde po mne nieco zamknute, kric, promptne odomykam a zamknes si na L3.

Pavlovce (https://world.waze.com/editor/?zoom=2&l ... ,192611221) mas odomknute.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
GinBook wrote:O zamkách a zamykaní by se dala napsat knížka a 20 pokračování z nejasným koncem. :)
A trápili sa ďalej, ak nepomreli? :lol:
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
vitj wrote:Přiznám se, že po poslední změně s U-Turn začínám měnit názor na to co je hotovo. Přijde mi, že hotovo není nikdy a tedy zamykání celých oblastí není moc dobré. Důležité silnice ano, ale dál bych raději nešel.
To písal už vargosz a plne tento názor zdieľam i ja. Ale máme demokraciu, dokážem žiť i s plošným zamykaním, len neviem, či by som sa v takom prostredí ako L1 dokázal uchytiť...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
fotrik wrote:Muj osobni navrh Primary a Minor HW L3, Major HW a FW L5.
Zo slovenskej strany staci Major HW a FW na L4.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Tak ja hlavne pozeram, ze L4 su de facto tusim traja, L5 dvaja...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
porubcan wrote:K L4 môžeš prirátať mila a mňa.
Teba som priratal, mila som zabudol :)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Takze tam maju pristup iba Guri a Foxitrot?
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
No bolo by fajn, aby si mal i ty wtz...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by milo12
Vlado, pripajam sa k Sanovi, ze velmi rad preeditovavas spravene veci a nasledne zamykas na L4. Mne si preeditoval cely Trencin, pricom si musel vidiet moj rukopis na min. 80% ciest, vytvorene, upravene, kruhac pri Dubnici si upravoval min. 3x, atd. dalej z mojej strany bez komentara...

Respektuj prislusnych AM a nepreeditovavaj ich robotu, nie je to koser. Navyse to zamknes na L4 cim miestneho AM odrovnas. Ked sa ti nieco nepaci v prislusnej oblasti, tak to napis AM, ktory to editoval, podla fora vies kto je aktivny a kto nie.

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message