Nastavené. A čo ten level udáva?
Phaedroth
Aha, tým pádom nadjazd na diaľnicou bude mať +2, áno?
Phaedroth
ja by som ich nemazal z jedneho dovodu: niekto dalsi to tam proste nakresli podla ortofoto.
ak sa tam z ani jednej strany neda vojst autom, tak to dajme ako walking trail
ak sa tam da z druhej strany autom, tak service road, pripadne ak je tam zakaz, tak private
a potom zamknut aspon L4.
ak sa tam z ani jednej strany neda vojst autom, tak to dajme ako walking trail
ak sa tam da z druhej strany autom, tak service road, pripadne ak je tam zakaz, tak private
a potom zamknut aspon L4.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Úroveň nad/pod zemou a vertikálne poradie prekrývajúcich sa segmentov. Pre D a R používame defaultne +1 (vzhľadom na časté podjazdy)fsakalos wrote:Nastavené. A čo ten level udáva?
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Navigácia ich nevyužíva nakoľko nie sú k D2 pripojené. Kreslil ich zuziiik(1) a predpokladám, že zámok na D2 mu nedovolil dokončiť jeho zámer. Segmenty, ktoré sú autom dostupné môžeš pomenovať (ako no city, no street) a správne povoliť konektivitu (šípky), ostatné môžeš zmazať/skrátiť. Odomykám Ti I/2 pre ich napojenie. Ak si z niečím nebudeš vedieť dať rady, tak kľudne napíš.
Nepomenoval si segmenty (upravíš to cez Edit -> 2x None), konektivitu treba vždy riešiť zo všetkých smerov, odkiaľ to aj odtiaľ to... Tieto segmenty sú vlastne parkovisko, tak by mali byť Parking lot. Tieto dva segmenty by som vzájomne spojil, dá sa medzi mino prechádzať priamo. A na záver si zapni GPS points a možeš segmenty jemne posunúť na východ, ako vedú šípky.fsakalos wrote:Zmenil som to na Private road a zakázal som akékoľvek turny na tú cestu. Reálne sú tam zo strany od Kamenného mlyna betónové kvádre. Zo strany od diaľnice si nie som istý, ale pozriem sa keď tam pôjdem nabudúce (no určite tam bude nejaký zákaz vjazdu).
Ak to urobíš, napíš a možeme to skontrolovať. Každý sa raz učil
V niečom si pokročil... ešte nasledovné:
- zakázaných odbočení je tam ešte dosť veľa https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270340, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270339, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270337, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270336.
- z tohto segmentu prejdeš na parkovisko priamo.
Ten výjazd som neodpojil, nebol pripojený, iba som ho skrátil (po betónové zvodidlá) ale nič som nelockol, zatiaľ nevidím na to dôvod.
- zakázaných odbočení je tam ešte dosť veľa https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270340, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270339, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270337, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =192270336.
- z tohto segmentu prejdeš na parkovisko priamo.
Ten výjazd som neodpojil, nebol pripojený, iba som ho skrátil (po betónové zvodidlá) ale nič som nelockol, zatiaľ nevidím na to dôvod.
skúsim takto
Už vidíš čo myslím? Nie všade je presne vycentrovaný mapový podklad.
Myslel som tu 1/2 stôp... nechajme to tak, asi som príliš "iný"...
Re: Kamenný mlyn - uzatvorený D2 výjazd