Permalink oli tühi, aga tundub, et juba on seal kaarti puhastatud.mikupoiss wrote:nick26 keeldub sõnumit lugemast (eelmist), seekord ei hakka proovima.
Palun, ühendage lahti: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =291233145
Ja kui leiate veel, siis need ka. Ma hetkel ei märka enam peale kõiki teisi prohmakaid rohkem.
Tüüp on pmst Peterburi teeni ära ühendanud kõnnitee, vahepeal ka kenasti sõiduteedega
Ühe võtsin lahti, teisel luku maha. Teine oleks nagu minu enda joonistatud. Võimalik, et seal oli mingi käkk all, mille ära kustutasin ja üliagara kõnniteede editori rahustuseks lukku panin.mikupoiss wrote: Need on ühendatud veel:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,291825327
Selle miskipärast L3 lukk: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =258784332
Ühendatud.
See teema ongi tegelikult lukus tee requestide jaoks, mida saavad teha L2 ja L3 tegelased. Laias laastus on maanteed enamvähem kõik L4 ja kriitilised peatänavad ka. Mujal on vastavalt sellele kui palju on pidanud mingit jama ümber tegema. Olgem ausad, mis tehtud, see on juba üsna OK. Kui tahad mingit tänavat korda teha, siis saad sellele ka luku mahavõtmise küsida. Pärast lased tagasi ka panna.FredFxz wrote:Kuna teema on nii f...ng laiaks läinud, et ei viitsinud tõesti tervet 88 lehte läbi lugeda, seega ehk oskab keegi kohe puusalt tulistada, et kas on ka kuskil pandud tasemed teedele, et mis taseme lukustusega peaks või võiks mõni tee/tänav olla? Palju teid ja tänavaid on lukus, kus tõesti võiks veel ligi pääseda.
Kõik tehtud, viimane kontrolli igaks juhuks üle, sest mul segementi ei näidanud.koletigemon wrote:Palun ühendada järgnevad 9 teelõiku:
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294086402
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =290935576
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294085672
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294086606
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294086692
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294098529
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294099068
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294099556
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =294015514 Ja samal lõigul ka keskel ühendus
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =281060060 palun muuta tavaliseks teeks, tegemist ei ole erateega või teega, kuhu võõraid ei oodata.
Jällegi pidin vaatama jubedat landmarkide kihti. Kas keegi on vastu kui ma Vormsi nimelise landmarki ära kustutan? Täiesti tavaline maapind on seal! Kindlasti on inimesi kes joonistaks ka vallad ja maakonnad landmarkideks, aga no milleks?
Muutsin streediks ja panin L2 peale. Enamasti pole tavalisest kõrgematel levelitel mingit muud põhjendust, kui see, et keegi on korduvalt segmendid ära sodinud ja parandajal on sellest siiber saanud.koletigemon wrote:Kontrollisin üle, õige asi sai tehtud tavaliseks teeks. Segmenti ei näidanud selle tõttu, et seal paar ühendamist selle puruks tegid ja minu viidatud segmenti enam olemas ei olnud.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... ,294125831 on selle puruks tehtud segmendi uued osad, palun need ka muuta tavaliseks. Huvitav, miks see seal üldse L3 lukus on?
Vormsi landmarki tahtsin ma ise ka hirmsasti kustutada, kuid siis mõtlesin, et keegi on hullu vaeva näinud ja selle siiski valmis joonistanud. Lülitasin lihtsalt landmarkid välja redigeerimise ajaks. Aga muidu, kui keegi peale minugi seda kustutada tahab, siis mina olen väga nõus. Vajalik selline asi pole kuskilt otsast.
Landmark Vormsi on kustutatud. Kahju tehtud tööst, aga tõesti käis närvidele.zCougar wrote:Nõus. Landmarkiga tuleb tähistada vaid need pisikesed saared, mille asemel muidu ainult suur sinine meri on.koletigemon wrote:Vormsi landmarki tahtsin ma ise ka hirmsasti kustutada, kuid siis mõtlesin, et keegi on hullu vaeva näinud ja selle siiski valmis joonistanud. Lülitasin lihtsalt landmarkid välja redigeerimise ajaks. Aga muidu, kui keegi peale minugi seda kustutada tahab, siis mina olen väga nõus. Vajalik selline asi pole kuskilt otsast.
--
Cougar
Tehtud.Valvejoodik0 wrote:https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =251041750
Muuta parklasiseseks teeks vms. Väga auklik ja kruusane jupp.
Kõik tehtud. Mäe tänav on üks selline maagiline koht kus kõik sodida armastavad.oiorokko wrote:Antud lõigul on autoga sõidetav Mäe tänav, nagu kopraonu selle loonud on. Trepp algab tänava lõpust. Palun Mäe tn.-ga paralleelne trepp kustutada:
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =180863394
Tegu on täiesti tavalise tänavaga, mitte 4x4:
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =151618974
Sõita tohib mõlemas suunas:
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =287663918
Nö. tagasipööre (vasakule tagasi) on keelatud:
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =287743659
Ps. Krundisisesed teed pane parklateedeks ja ära neile tänavanime pane!
Re: Lukus teed