Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by audis
LiborA wrote:Některé platformy (Android, iOS) mají v nabídce možnost aktualizovat data silniční sítě ručně
Windows mobile taky.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
1) seznam myslím že ne. ale při editaci mapy (cartouche) lze zapnout vrstvu AREA MANAGERS a pak v mapě uvidíš barevně, kteří AM jsou pro danou oblast. není to seznam, ale tvuj dotaz to zodpoví.

2) čekat až si všimnée. případně v tom místě na mapě vložíš update request a popíšeš co reportuješ. takto se dá upozornovat na jakoukoliv chybu nebo opravu v mapě.

3) nevím. to bych taky občas potřeboval vědět.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
zdenusoun wrote:Tak jsem zkusil editovat vcelku to neni nic moc složitýho pokud to jsou jen vesnický cesty ale narazil jsem na problém pri napojení a geometrické úpravě vedlejší silnice na hlavní mi to hodilo takovou značku ,,zákaz odbočení vlevo,, z čeho usuzuji, že navigace tam nebude provoz vést ale proč? a jak se při editaci této značky zbavit? díky
v panelu LAERS PANEL si vypni vstvu MAP PROBLEMS. pro editaci map stačí mít zapnutou pouze UNKNOWN ROADS, ROADS, LINE ROADS?, případně dočasně GPS POINTS. Při zapnuté poslední vrstvě jdou obtížně označit prvky na mapě!!! při potřebě vidět gps points, doporučuju nejprve označit třeba silnici a až pak zapnout gpspoints.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
eh, jestli jsem pochopil o co se přete (zda název obce uvádět kdesi v edit road), tak já hlasuju, že ne!!! city, city in englisch, street "Hradec Králové, Hradec Kralove, Smiřická.

Ve svém městě, když na mě při zoomu v live map začne nejdřív svítit nápis (část obce) "Nový Hradec králové", a až při dalším zoomu (název obce) "Hradec králové, tak jsem poněkud rozlazen. :-)

Nakonec tučně zveřejněte, nebo nějak vypíchněte, na čem jste se dohodli.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
začátečnický dotaz pokročilého:
taky se vám v livemap a cartouche (firefox 3,6) a v mobilu (windows mobile), při prohlížení mapy zobrazují při postupném přibližování názvy nejprve nahodile malých dědin a až při dalším přiblížení teprve název velkého města? Třeba když zoomuju na prahu, vidím název nějaký říčany, další prdelky a praha název se zobrazí, až mám uzemní oblast Praha přes celé okno. A další města to samé. To je normální? tímto je orientace v mapě docela v (_!_)
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Zirland wrote:Chyba je u Amazonu. Koneckonců to máš napsané v tom chybovém hlášení. porucha serverů. Neboj se, o svoje body nepřijdeš, ale chvilku potrvá než ti to spočítají.

Sent from my Nexus S using Tapatalk
jezdím waze pravidelně, edituju a body mi klesají. nevím. neřeším
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
v klientovi je volba "použít placené neplacené úseky".

Jak se definuje v cartouche nebo papyrus, co je placené a co ne? kde je nějaké zaklikávátko?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
aha. omlouvám se všem!! v klientovi je "nepoužívat dálnice ON / OFF". s něčím jsem si to popletl, pardon a beru zpět. (waze 2.0.xxxx, windows mobile)
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
jak zařazujete silnici Průjezd zakázán? Private road?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
prosím o vysvětlení:
Pedestrian Boardwal
Walking trails.

Co nám naroubovat na Pěšší zonu? (kde je zákaz vjezdu mimo vyjímek).
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.