done, aj spojene
A teraz mi niekto skuste vysvetlit, co sa deje:
https://world.waze.com/editor/?lon=18.6 ... ,193879271
Tieto segmenty su podla vsetkeho spravne pripojene k tej major highway, no preco sa v editore tvaria, ze nie su dotiahnute, dokonca, tej jeden akoby uplne odsilhal prec?
Ten soft turn - pri pripojeni som prebehol okolite segmenty a povolil vsetky odbocenia (Q+W...)
Dnes je tam aj na priek tomu soft turn. Podobne kusok dalej som povolil vsetky odbocenia z odpocivadla, som tam ako posledny editor na tom segmente, ale vsetky odbocenia pre istotu zakazane, aj ked v noci boli OK. Co sa stalo? Co sa to deje? To je ta vyhrazka, co som vcera cital, ze anonymous sa chystaju Izrael (aj s mapami) vymazat z internetu?
https://world.waze.com/editor/?lon=18.6 ... ,193879271
Tieto segmenty su podla vsetkeho spravne pripojene k tej major highway, no preco sa v editore tvaria, ze nie su dotiahnute, dokonca, tej jeden akoby uplne odsilhal prec?
Ten soft turn - pri pripojeni som prebehol okolite segmenty a povolil vsetky odbocenia (Q+W...)
Dnes je tam aj na priek tomu soft turn. Podobne kusok dalej som povolil vsetky odbocenia z odpocivadla, som tam ako posledny editor na tom segmente, ale vsetky odbocenia pre istotu zakazane, aj ked v noci boli OK. Co sa stalo? Co sa to deje? To je ta vyhrazka, co som vcera cital, ze anonymous sa chystaju Izrael (aj s mapami) vymazat z internetu?
To iste je aj tu, s tymto segmentom sa neda nic robit, pripojit cestu, junction ma zakazane smery, atd.
https://world.waze.com/editor/?lon=20.5 ... =183840191
https://world.waze.com/editor/?lon=20.5 ... =183840191
5 posts
• Page 1 of 1
Re: [L3] Rajecké Teplice