Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by sunko
guri211 wrote:
sunko wrote: Plus na par miestach sa mi dnes po aktualizacii stalo, ze hlasenie bolo odseknute. Napr: na kruhovom objazde... A naraz ticho. Este pred par dnami ma na tom istom mieste navigovalo bez problemov.
Skontroluj ci tam nemas nahodou kruhac s "0th exit". Ak ano, je to problem mapy a hlasenia s tym nemaju nic spolocne. Ak nie, daj mi prosim vediet aku tam mas graficku instrukciu (kolky vyjazd, alebo ci vpravo, vlavo, rovno).
Dnes som tade siel druhy raz a bude to kruhac s 0th exit. Dam odkaz na ten kruhac do Ziadosti o upravu
sunko
Posts: 60
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by sunko
ano je to presne ten ;-)
sunko
Posts: 60
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by vawaver
Práve som aktualizoval, som zvedavý čo prinesie.

Odoslané z môjho GT-I9100 cez Tapatalk
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:Navrhujem zmenit na

Code: Select all

to =na 
cim by sa navigacne instrukcie zmenili na "Drzte sa vlavo na Mileticova", "Odbocte vpravo na Einsteinova", atd.

(Super ze miestny interpret "code" nema problem odstranovat trailing medzery :evil:)
Nebolo by krajšie použiť "smerom"?
akákoľvek podobnosť so smero(vaní)m je čisto náhodná :roll:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:
vlado_s wrote:
foxitrot wrote:Navrhujem zmenit na

Code: Select all

to =na 
cim by sa navigacne instrukcie zmenili na "Drzte sa vlavo na Mileticova", "Odbocte vpravo na Einsteinova", atd.
Nebolo by krajšie použiť "smerom"?
Hlaska "smerom" my hadam mala zmysel pri velkych zlozitych krizovatkach, alebo dlhsich nepomenovanych rampach (kde sa prenasa nazov najblizsieho pomenovaneho segmentu) a Waze by to kludne mohlo aj implementovat. (Ved daj navrh na UserVoice ;))

V nasom pripade by bolo este krajsie "na Mileticovu" ;-) ale to by chcelo sklonovanie (ci ako sa to teraz vola? :oops:).

Pri drvivej vacsine krizovatiek nasleduje (casto pod pravym uhlom) hned uz ta druha ulica. Myslim ze "smerom" by bolo pritiahnute za vlasy? Osobne mi "smerom" pasuje k nazvu nejakej obce/mesta, kam sa treba uberat.
Použitie smerom nevyžaduje skloňovanie, preto som to navrhol.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
pre android je dostupná už verzia 3.0.1.1
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
popri geometrii treba spojiť aj dve dvojice zbytočne rozdelených segmentov
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Tuší niekto prečo pri jazde z D2 na D1 na tomto mieste neaktivuje hlášku?
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Diskutovali sme tu o tom, že to musí byť iný názov ako nasledujúci. Vyzerá to tak, že nepomenovaný segment nepostačuje.
Navrhujem skúsiť niečo neutrálne, napr. ALT+0160.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Ten segment sa pred dvomi mesiacmi volal D1. Keďže pokračujúca diaľnica bola tiež D1 tak žiadnu hlášku to neaktivovalo. Diskusiou na fóre sme sa dohodli, že skúsime mu odobrať meno a uvidíme. Teraz vieme, že to nepomohlo. Tak máme na výber ALT+160 alebo "Exit D1 Žilina, Komárno".

EDIT: shalafi už medzičasom rozhodol :)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message