Post by MagicOfLA
vargosz wrote:Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
To si pochopil spravne.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by Nick84cz
Tak jsem tedy vyzkoušel to nové číslování. Číslování funguje. Ale má jedno velké ALE. Nechce mě to pustit umístit sudá a lichá čísla na jednu stranu ulice. Buďto jen sudé, nebo jen liché. Takže musím konstatovat, že v našich podmínkách je to stále nepoužitelné.
Nick84cz
Posts: 13
Send a message

Post by Nick84cz
Tak v tom případě dělám něco špatně. Možnost Force mi to nenabízí.
Nick84cz
Posts: 13
Send a message

Post by Nick84cz
porubcan wrote:
fotrik wrote:
Nick84cz wrote:Tak v tom případě dělám něco špatně. Možnost Force mi to nenabízí.
Je mozne, ze to nabidne az od urciteho editor levelu?
je to trochu buggy, niekedy tam "force" nemam. vtedy upracem parne/neparne cisla na protilahle strany ulice, save a exit. nasledne znovu otvorim cisla domov, upracem cisla na zelane miesta a "force" sa zrazu objavi.
Ani když to udělám takto, tak mi to "Force" nenabídne. Asi to tedy bude od určitého levelu, jak píše fotrik. Jelikož jsem level 1, tak bych se tomu ani nedivil.
Nick84cz
Posts: 13
Send a message

Post by Nick84cz
bomeeck wrote:Prechádzam editor po mne známych miestach a námatkovo pozerám čísla ulíc - čo s nezmyselným značením domov? Kde to reportovať? Napríklad tu - križovatka Račianska x Sliačska v BA viď priložený screenshot - sú úplne nezmyselne umiestnené čísla domov - jednak že sú umiestnené na cestu (majú byť na dome), ale hlavne na danom mieste sa uvedené čísla domov vôbec nenachádzajú (číslo 117 a 119 je viac ako o kilometer ďalej a podobne aj 68 a 70). Takýchto nezmyslov je (nielen) na Račianskej v BA kopec...
Takto fungovala předchozí editace čísel budov. Číslovalo se rozmezí čísel od do, které se v daném segmentu nacházelo. Proto se to v této nové editaci zobrazuje takto. Že je to špatně očíslované a nesedí to se skutečností je věc druhá. To už je způsobené špatným zadáním těchto čísel.
Nick84cz
Posts: 13
Send a message

Post by Pernstein
Nu tak co zatím s těma písmenama? Zkouším dělat ulice v Praze, a narazil jsem na to hned ve třetí. Nepustí to ani dvě stejná čísla, když tam písmeno nedám (možnost Force na mě ještě nevyskočila ani jednou, tak nevím, jestli potom ano). Takže zatím domy s orientačním číslem typu "1a" ignorovat a do mapy je nezanášet žádným způsobem?
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Aby toho nebylo málo, tak co čísla evidenční - tedy domy bez přiděleného čísla popisného a tím pádem i orientačního? Porušují řadu čísel v ulicích, kde jsou smíšené s řádně očíslovanými domy... Taky prozatím nezanášet do Waze?
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Kdo dělal Americkou ulici v Praze na Vinohradech? Je to ve stylu pvní a poslední rohový dům, ale ty čísla jsou špatně a navíc je u nich z nějakého důvodu "Forced". A když je tam u nich Forced, znamená to, že to nemůže jiný editor změnit, což mne dost štve. Minimálně tedy L1. Takhle mi nějak odpadá motivace do práce.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
porubcan wrote:cisla sa tam dostali asi v predoslej verzii editora, kedy sa dali zadavat iba range od - do (zaciatok - koniec segmentu, jedna a druha strana)
je ich treba vymazat a vyrobit korektne cislovanie.
To ano, jenže poprvé jsem se setkal s tím, že by tato stará čísla byla označena jako forced. Z neznámého důvodu ale asi na šestý pokus už vymazat šla, takže už jsem zase pln elánu :mrgreen:
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
tex232 wrote:
Edit: nasčítávají se vám čísla barák já mám stále "House Numbers: 0"
Já také nic. Třeba se to načte zpětně...
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message