Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
tex232 wrote:
guri211 wrote:Za prvé dve hodiny mal prvý negatívny komentár na stranu Waze 7 mínusiek a 0 plusiek. Potom behom 10 minút nabehlo 30 plusiek. [...]
Ešte pridám aj článok na MojAndroid.sk (tam už je "diskusia" bez flamewaru keďže vyžaduje login :D ):
Sem ti tam dal taky nejaky pluska ;-)
Toto forum nie je celkom objektivne, ziadne minusky sa nedaju dat :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Škandály a klebety boli odjakživa účinným spôsobom, ako sa dostať do povedomia širokých más (keď aj nie nadlho). Možno Waze a FB uzavreli tichú dohodu o vzájomnom zvyšovaní popularity :lol: a to ešte celosvetovo!

Možno dobrý ťah. Aj keby k ničomu neprišlo, bol by som celkom zvedavý, či a ako sa to odrazí na počte aktívnych užívateľov (podobne ako po reklame od Apple). A celosvetovo.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vlado_s wrote:...spotreba editora za jeden deň, vlastne večer a noc, intenzívnej editácie skonzumuje aj 1GB a pri mobilnom internete je to riadna šupa.
Po doslova rokoch si devs dali konecne povedat a posledne 2-3 tyzdne robia prve pokusy s rozumnym cachovanim a komprimovanim dat, ktore tecu zo serverov do editora.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
itnews.sk wrote:Waze je izraelská služba, ktorá poskytuje mobilnú navigáciu prostredníctvom satelitov. Služba využíva satelitný signál z telefónov používateľov apomocou neho aktualizuje mapy a informácie o dopravnej prevádzke v reálnom čase.
:roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
mylan wrote:Ja budem pesimista, lebo vieme ako dopadlo mnoho služieb, ktoré google kúpil... A najmä keď pôjde o duplicitnú službu.
V clanku od GLOBES spominaju podobne spravanie sa Facebooku.
Prednedavnom som spominal podobne spravanie sa Microsoftu v minulosti...
Myslim ze si nemozeme byt nicim isti, jedine tym, ze "bude ako nebolo, nebude ako bolo" :)
guri211 wrote:Zakladatelia Waze NIKDY nepredaju Waze niekomu, kto bude chciet sluzbu polozit, a je uplne jedno ci za 0,5 alebo 1,3 miliardy USD.
Nikdy dopredu nevrav "nikdy" ;)
Okrem toho ani sami zakladatelia Waze nemusia tusit, co bude o par rokov v podruci novej materskej firmy. Sluby sa slubuju...

(Uz by som mal prestat s tymi prisloviami a porekadlami)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Mozno tie uz dva tyzdne dopredu znizene pocty hlasenych uzivatelov maju vybalancovat ich ocakavany prudky narast :mrgreen:

[edit]
1 300 000 000 $ / 50 000 000 w = 26 $/w

Takze nasa virtualna hodnota je 26 virtualnych dolarov?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Mon Jun 10, 2013 1:24 pm, edited 1 time in total.
Reason: Vypocet ceny wazera
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Je celkom zaujimave sledovat, ako si kazdy zdroj vycucne z prsta uplne iny pocet aktualne registrovanych uzivatelov Waze.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Sanicko wrote:
foxitrot wrote:Takze nasa virtualna hodnota je 26 virtualnych dolarov?
Som hoden viac :lol:
A to som ešte neodpočítal odmeny pre vlastníkov a investorov a doterajšie náklady a zamestnancov a iné odpočítateľné položky. Takže by som to optimisticky zredukoval na 8$ :ugeek:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Takže to máme čierne na bielom. Ale čakal som aj nejakú víziu spolupráce medzi Waze a Google. Človek by mal pocit, ako keby prišiel ďalší vizionársky investor :smile: Nech aj máme predstavu, na čo sa tešiť a čoho sa obávať. Prvé čo ma napadá - G. určite bude chcieť pristupovať k W. live dátam a posielať im svoje, iné funkcionality nevynímajúc. Waze by mali zamestnať ďalších pár stovák vývojárov, aby napredovali aspoň tak rychlo, ako doteraz.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
GinBook wrote:Ale no tak... Dostali jsme nalepky.
...na usta.
Pardon, na ruku :)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).