Har alltid problem med Waze när jag åker denna sträcka.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... 8,90295786
På klienten vill Waze sätta mig på Håstaängsvägen som går precis ovanför. Vet inte om det är för att 84:an/Södra vägen ligger aningen fel så att den tror att jag är på den andra vägen... Vet faktiskt inte. Dessutom är noden med rampen låst för mig så jag kan inte flytta den ett litet snäpp, om det nu skulle hjälpa.
Är det någon av er som sitter med en kvalificerad gissning?
Edit: Rapporten som ligger är min.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... 8,90295786
På klienten vill Waze sätta mig på Håstaängsvägen som går precis ovanför. Vet inte om det är för att 84:an/Södra vägen ligger aningen fel så att den tror att jag är på den andra vägen... Vet faktiskt inte. Dessutom är noden med rampen låst för mig så jag kan inte flytta den ett litet snäpp, om det nu skulle hjälpa.
Är det någon av er som sitter med en kvalificerad gissning?
Edit: Rapporten som ligger är min.
Re: Wazekonsulter