Aha, takze viem, kto siel cez krasno, staru bystricu smerom na oravu:-)vlado_s wrote:Pripojené.
PS: Nemusíš byť príliš horlivý. Dnes si mi zatvoril 4 UR zo včera. Žiadna kaša sa neje taká horúca...
(Ešte nejaké mám na Kysuciach, potrebujem pozrieť viac zdrojov, t.j. viac času )
Mne si tiez, Bajzik cosi prirychlo pozatvaral
Ahoj,vlado_s wrote:Nie, to mala byť diskusia s juritkom. Čoho som sa v ten večer chytil, tak som to opravil. Namiesto plného košíka bodov, som mu chcel ukázať udicu.shalafi wrote:vlado, ty si tu novy? "x cast y" --> "x - y"
Juritko, opravíš nesprávne pomenovanie celých tých častí obcí?
zvykol som davat pomlcku, no niekde, ked som si to overoval som nasiel nieco v takom vyzname, ze co je na tabuli, to je vo waze. Kedze to uz neviem najst, idem teda opravovat
Kazdopadne som obe uviedol na pravu mieru, este by sa patrilo doplnit nazvy obce https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... ,197164213 , len na ne sahnut vdaka L4 zamku nemozem:)vlado_s wrote:To bolo ešte pred tým než sme jednoznačne schválili pomlčku. Dokonca sme zatiaľ nenašli časť obce, kde by sme museli urobiť výnimku (mali sme obavy z niektorých veľmi dlhých/dlhodobo vžitých názvov).
Realne velmi dobre viem ako to tam je, posledny segment Budatinskej Lehoty konci vo waze nespravne http://goo.gl/maps/BGxqd - cca 200m juhozapadnejsie ako to je v skutocnosti.vlado_s wrote:Ako si na to prišiel?
Robil som to podľa gps kót. Skús pozriet tu ako to tam reálne vyzerá...
V stredu som tadial prebehol, nechal som tam pri konci obce UR "koniec lehoty": https://world.waze.com/editor/?lon=18.7 ... TTTFTTTTFTvlado_s wrote:Vychádzal som zo situácie aká je tam podľa dopravných značiek. Pri značkách obce som zanechal URka a presné súradnice som korigoval podľa streeview. Popri ceste I/11 sa nenachádza žiadna budova, takže tam nie je dôvod pre naťahovanie obce. Všetky domy sú pri paralelnej ceste, ktorá je zakreslená v obci.
Ak máš výhrady prečo by to malo byť inak, prosím uveď ich.
Prva vyhrada: argument, ze budovy su pri vedlajsej ceste si myslim, ze nie je spravny, rovnako ani popri dialnici prechadzajucej cez Bratislavu niesu budovy a predsa je tato dialnica v city Bratislava.
Druha vyhrada: https://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=40866 Tu sa riesi presne to, ze od znacky po znacku, s vynimkou polnej cesty, ak je tato mimo zastavaneho uzemia.
Tretia vyhrada: Co ak raz zacne waze pouzivat v ETA vypoctoch nielen kategoriu segmentov, ich priemerne rychlosti ale zoberie do uvahy aj hranice obci?
Ja neviem o tom, žeby už bolo padlo finálne rozhodnutie. Ani v Čechách som si občas nie istý, čo písať.
Rozvírime osobitnú debatu?
Rozvírime osobitnú debatu?
Napísané to nikde nie je, tak ľahko pochybovať .
myslis nieco v tomto duchu: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 36#p189134MagicOfLA wrote:Ja neviem o tom, žeby už bolo padlo finálne rozhodnutie. Ani v Čechách som si občas nie istý, čo písať.
Rozvírime osobitnú debatu?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
napisane to je, akurat nie tam kde by to malo byt.MagicOfLA wrote:Napísané to nikde nie je, tak ľahko pochybovať .
http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... st#p334415
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Re: [L4] Stráža