Ja mam Waze anglicky a chapal som to rovnako .guri211 wrote:Musime ten preklad zmenit.
problém mám pri trase Nitra - Martin po R1, od leta ma waze pred Bzenicou zhadzuje z R1 na starú cestu cez Žiar nad Hronom. Nastavenie mám na najrýchlejšiu trasu.guri211 wrote:Ruším čo som napísal pred chvíľou, vidím problém, je to známa chyba na strane Waze routingu, kedy uprednostňuje pri dlhších trasách cesty vyšších tried.
Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 2
No sledujem to od augusta, naposledy som tade išiel cca 2 týždne dozadu. Skúšal som aj meniť parametre trasy ale stále rovnako. A už nejakú dobu som to sem chcel napísať ale až teraz som to "stihol". Otázka mala byť že ako dlho trvá učenie trasy, ale keďže postupne tu čítam všetko tak som sa dostal aj do tejto témy.
Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 2
Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 2
Dobrá odpoveď
Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 2
Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 2
krasa, okrem polnej freeway, ktora ma na juznom konci poprekryvane aj nepopripajane segmenty je k tomu ako bonus neexistujuca dedina s malym zaciatocnym pismenom...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Tusim Topoľčany. resp. ich obchvat
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
predlzeny na 16 metrov .. to je hrozny paskvil
pokial sa pamatam, povodne to tak aj fungovalo ..
proti tomu preklasifikovaniu cesty v podstate neprotestujem, len to treba niekde zapisat aby sme mali prehlad ..
=sent from my OneS=
proti tomu preklasifikovaniu cesty v podstate neprotestujem, len to treba niekde zapisat aby sme mali prehlad ..
=sent from my OneS=
vlado_s to uz stihol urobit .. a obavam sa, ze pritom zbadal toto a na mieste padol mrtvy:
Krásný routing z Holešovic do Bohnic. Waze mne zas naučil něco nového.
- Attachments
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Re: Algoritmus routovania - ako Waze vypočítava optimálnu tr