Popisné je na tom stejně jako popisné. Zatím s tím nepracujeme. Pouze orientační čísla.Pernstein wrote:Aby toho nebylo málo, tak co čísla evidenční - tedy domy bez přiděleného čísla popisného a tím pádem i orientačního? Porušují řadu čísel v ulicích, kde jsou smíšené s řádně očíslovanými domy... Taky prozatím nezanášet do Waze?
"The Wazebrity"
Já už to vidím, to zase bude harakiri a bordel...
"The Wazebrity"
Jak se vám tam podařilo dostat 37/a??
Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 2
Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 2
"The Wazebrity"
Jen bych chtěl shrnout, zejména pro nové editory, kteří nepamatují historii číslování domů, že v současnosti se lze setkat se třemi typy číslování.
1) První fáze číslování - jednotlivá čísla se umisťovala na konkrétní bod na silnici, na tomto místě se dalo zadat číslo vlevo a číslo vpravo ve směru jízdy a název ulice.
2) Druhá fáze číslování - pro každý segment se dalo zadat číslo vlevo a číslo vpravo v místě křižovatek, tím tedy vznikl rozsah čísel v jednom bloku domů.
3) Třetí fáze číslování - současný stav, v rámci editace ulice lze umístit jednotlivá čísla na jejich reálnou pozici a definuje se na silnici "přístupový bod"
Věřím tomu, že ve fázích 1) a 2) si Waze dopočítávalo nějaká vlastní pomocná mezičísla, která se mohou objevit na mapě. Prostě je třeba to brát v klidu a pročistit to.
Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 2
1) První fáze číslování - jednotlivá čísla se umisťovala na konkrétní bod na silnici, na tomto místě se dalo zadat číslo vlevo a číslo vpravo ve směru jízdy a název ulice.
2) Druhá fáze číslování - pro každý segment se dalo zadat číslo vlevo a číslo vpravo v místě křižovatek, tím tedy vznikl rozsah čísel v jednom bloku domů.
3) Třetí fáze číslování - současný stav, v rámci editace ulice lze umístit jednotlivá čísla na jejich reálnou pozici a definuje se na silnici "přístupový bod"
Věřím tomu, že ve fázích 1) a 2) si Waze dopočítávalo nějaká vlastní pomocná mezičísla, která se mohou objevit na mapě. Prostě je třeba to brát v klidu a pročistit to.
Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 2
"The Wazebrity"
To nikdo neví zatím, možná půjde, možná nepůjde. musíme se nechat překvapit.Pernstein wrote:foxitrot wrote: d) ak tie cisla aj dame do mapy, este sa ale vobec nedaju vyhladat alebo nejako inak pouzit,
Prosím? Tomu mám rozumět tak, že po aktualizaci mapového serveru to na zadaná čísla stejně nebude navigovat?
Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 2
"The Wazebrity"
Každé číslo domu znamená 3 body.
(toto je oficiální vyjádření)
(toto je oficiální vyjádření)
"The Wazebrity"
Je to sice výmluva a nedává to smysl, ale holt to je oficiální stanovisko Waze tak s tím nic neuděláme.
Nikde jsem nenašel podmínky, kolik procent pokrytí čísel domů požadují, aby to aktivovali.
Podle mého názoru prostě potřebují získat čas na dořešení věcí - hledání a tak. No tak zadali "úkol", abychom se zabavili.
Nikde jsem nenašel podmínky, kolik procent pokrytí čísel domů požadují, aby to aktivovali.
Podle mého názoru prostě potřebují získat čas na dořešení věcí - hledání a tak. No tak zadali "úkol", abychom se zabavili.
"The Wazebrity"
Sestříhám instruktážní video, večer jsem na tom už začal dělat.
"The Wazebrity"
Třeba Pardubicetex232 wrote:Jenže pak jsou ještě vesnice kde pojmenované ulice jsou (alespoň ty hlavní) a stejně mají jen čísla popisná
"The Wazebrity"
Pitkovice - K dálnici 167Pernstein wrote:Jen tak pro pobavení, protože jsem nic takového ještě neviděl.
V Praze-Petrovicích se nepoužívají orientační čísla. A tak si zřejmě developer usmyslel, že si zavede navzdory radnici vlastní. Dům má čtyři vchody, ale jen jedno číslo popisné, např. zde 602. A teď sledujte:-)
http://goo.gl/maps/XwNDf
http://goo.gl/maps/1qAiQ
"The Wazebrity"
Re: Nova verzia Editora, cisla domov!