Post by d2-mac
Drobně jsem doplnil Lesy o popis a obrázky dvou postupů při editaci.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Přidal jsem do Co zakreslit a co ne novou kapitolu Areály. Připomínky nebo úpravy jsou vítány :)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by foxitrot
vargosz wrote:A ještě se zeptám na radu. Pořád mě ještě drží myšlenka, napsat tam něco jako zkrácený návod na ovládání WME.

Myslíte, že by byl problém volně tam přeložit informace z anglicky psaných stránek - třeba: Waze Map Editor a Map Editing Quick-start Guide Netvrdím všechno, ale použít to jako kostru včetně screenshotů atd.

Jde mi konkrétně o to aby pak autor, nebo kdokoli jiný nenadával, že kopíruju jeho práci, tak jestli bych si napřed neměl někde vyžádat svolení...
Skrátený návod by bol fajn. S problémom plagiátov sa netráp, všetci trpíme tým, že nám Support nedal k dispozícii perfektné návody, musíme si navzájom pomôcť.

Ako inšpirácia by ti mohla poslúžiť mini príručka maďarského wazera - musíme ju niekde nájsť.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ludkovia, vynikajuci navod vyrabate!! :ugeek: :geek: :)
porubcan wrote:Prosím editorov wiki stránok o rešpektovanie nasledovneho...
viewtopic.php?f=276&t=88183#p783731
Nestihol som, Pista ma predbehol, vdaka!
vargosz wrote:Jen mě mrzí, že řešením situace je opět workaround - "všichni okamžitě vypnout nefunkční fičuru...!" - místo toho, aby byl odstaven centrálně.:
Zhruba v tom case, ako si to napisal, uz do spominaneho vlakna prisla informacia, ze to naozaj odstavili centralne.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Smekam i ja.
Prosim pocestit a zvazit:
  • "Chodníky ve městech zásadně do Waze nezakreslujeme + {a předevsím ne chodníky, vedené paralelně se silnicemi a v ich blízkosti}. S tímto vedeme dlouhodobý boj u nových, horlivých editorů..."
  • Železnice - [...] Přesto se jedná o podstatný prvek v mapě, který má -{navíc} +{už roky} ze strany Waze týmu přislíbenu do budoucna pozornost...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vitj wrote:Nebylo ohlášeno, že se časem Pěší zóna a Stezka pro chodce sjednotí?
Pred takmer rokom? :D Podobne ako Zeleznice? :lol: Alebo ako Kraje/Okresy uz od 2010? :mrgreen: Takych uz bolo...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vitj wrote:V podstatě by mohla být hranice 40m2 od které je landmark vidět. Co je menší tak bod, větší by mohl být landmark.
Upresním: nie je to 40m2, ale "aspoň necelých 40 metrov vodorovne alebo zvisle". V budúcnosti to bude dúfam oveľa menej, LiveMapa už teraz zobrazuje oveľa menšie landmarky.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Tak to šup treba korigovať!

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
grepa wrote:Jen nevím, řekni Kdokoliv tam ještě pracuje, nebo už byl z podniku pro neschopnost vyhozený? :?
Někdo ho odtial vyhodil, Nikdo ani neprotestoval. Vraj Každý by to urobil lepsie.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
tex232 wrote:
d2-mac wrote:Doplnil jsem a upřesnil některé informace na stánce Značení cest v České republice.
Je to dobrý ještě mě napadlo přidat něco o železnicích když se teď zobrazují.
Ak by niekto mal slinu, uz sa daju zakreslit a zobrazit segmenty typu Kompa (Průvoz, Ferry) a funguju aj na navigovanie.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).